2014-08-16

Nowinki

Modowy wtorek w Stacji Mercedes

Spotkanie z Harel – znaną i cenioną blogerką, dyskusja o kreowaniu wizerunku marek modowych w Polsce oraz targi projektantów, to główne atrakcje w ramach modowego panelu w Stacji Mercedes. We wtorek, 19 sierpnia już od godziny 12.00 Stacja zamieni się w prawdziwą modową przystań. Letni pawilon odwiedzi wielu zdolnych młodych projektantów oraz eksperci związani z rynkiem mody w Polsce. To będzie interesujące wydarzenie zarówno dla pasjonatów, jak i amatorów mody. Organizatorem spotkania jest marka DRESSAP.Już od 12.00 swoje kolekcje zaprezentuje kilkanaście wybranych polskich marek. Wśród wystawców pojawią się m. in. est by eS., DRESSAP, Pat Guzik, Mnishka, OWEE, Col Claudine, PARADOX, KUPLO, Maria Mrovca, basic station, Dina de Białynia Woycikiewicz. Targi będą znakomitą okazją, by osobiście poznać projektantów oraz zapoznać się z ich propozycjami na jesień i zimę 2014.

W trakcie wydarzenia, o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z Harel – autorką opiniotwórczego bloga O modzie subiektywnie (www.harelblog.pl), felietonistką magazynu Qelement i obserwatorką rynku mody w Polsce. Otwarty wywiad z Harel przeprowadzi Rafał Stanowski, dziennikarz i publicysta zajmujący się kulturą, modą i dizajnem. Jak wykorzystywać szanse i kto na polskim rynku robi to ciekawie, w co inwestować i na co uważać, opracowując strategię dla marek modowych – między innymi o tym dowiemy się w trakcie dyskusji.

O 18.00 do rozmowy zapoczątkowanej przez Harel i Stanowskiego dołączą Małgorzata Sobiczewska (est by eS.), Anna Pirowska (DRESSAP), Monika Gąsiorek-Mosiołek (MGM Fashion, stylistka i personal shopper) i Kinga Litwińczuk (style-on.pl, blogerka). Podczas panelu dyskusyjnego projektanci i pasjonaci mody porozmawiają na temat powstawania i rozprzestrzeniania się modowych trendów oraz o kreowaniu wizerunku marki modowej. Będzie to znakomita okazja, by poszerzyć swoją wiedzę na temat rynku mody w Polsce, a zwłaszcza do tego, by podyskutować na temat jego dynamicznego rozwoju i możliwości, jakie stwarza.

Stacja Mercedes to stylowe miejsce na urokliwym warszawskim Powiślu, gdzie regularnie odbywają się imprezy z pogranicza motoryzacji, kultury i mody. Pawilon jest pierwszym tego typu kulturalnym miejscem spotkań pod znakiem trójramiennej gwiazdy. Kawiarnia z tarasem o powierzchni 150 metrów kwadratowych, kącik dla dzieci, przestrzeń wystawowa przeznaczona na wykłady, wernisaże oraz koncerty są otwarte dla szerokiej publiczności. Stacja Mercedes to nie tylko restauracja i kawiarnia, ale przede wszystkim przestrzeń do wymiany inspirujących doświadczeń. Modowy wtorek z udziałem projektantów i ekspertów z pewnością dostarczy ich wielu.

Serdecznie zapraszamy na modowe wydarzenie w Stacji Mercedes.
 basic station

DRESSAP
Mrovca Fashion design

OWEE

paradox
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar