2014-08-11

PLOTKI

17 lat temu została Międzynarodową Miss Wakacji

Tagi: plotki, Miss
Porównując zdjęcia z sesji pięknej prezenterki telewizyjnej Patrycji Tomaszczyk-Kindla, która odbyła się w połowie lipca b.r. w Zakopanem wraz ze zdjęciami sprzed 17 lat - kiedy zdobyła tytuł "Międzynarodowej Miss Wakacji" nie możemy wyjść z podziwu.Patrycja Tomaszczyk Kindla miss wakacji
 


Patrycja Tomaszczyk-Kindla jest jedną z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych na Śląsku! Na co dzień możemy oglądać ją w kilku autorskich programach na antenie Telewizji Silesia. Prywatnie mama kilkuletniego syna i żona cenionego muzyka, kompozytora i wokalisty - Marcina Kindli, którego można posłuchać m.in.: na ostatniej kompilacji płyty Tomasza Luberta: "Z miłości do muzyki".
 Patrycja Tomaszczyk Kindla miss wakacji

Prezenterka poza pracą w telewizji ma również za sobą przygodę w postaci udziału w wyborach: "Międzynarodowej Miss Wakacji", które odbyły się 1997 roku w Ustroniu. Swoimi zdjęciami pochwaliła się na Facebooku.

10 sierpnia br. Patrycja Tomszczyk-Kindla ponownie stanęła na scenie, tym razem w roli prowadzącej wybory międzynarodowego konkursu „Miss Wakacji ‘2014”. Musimy przyznać, że czas płynie na dla niej na korzyść!
 Patrycja Tomaszczyk Kindla miss wakacji 2014

Patrycja Tomaszczyk Kindla miss wakacji


 
 

 

Komentarze (2)

ZOFIA RZEMEK (2014-09-02 11:20:09)
;
Piękna kobieta ;)
Evaine (2014-08-12 09:44:33)
nieźle
 Zmieniła się na lepsze
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar