2014-07-28

Nowinki

Sopot Art & Fashion Week już po raz drugi nad sopockim morzem

Już po raz drugi mamy okazję spotkać się z Państwem nad polskim morzem. W dniach 1-17 sierpnia br. sztuka, moda i lifestyle zagoszczą w słonecznym Sopocie w ramach Sopot Art & Fashion Week. Całość będzie spinać plaża BUCCLE. Centrum sierpniowych wydarzeń skupiać się będzie w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni przy samym molo na najpiękniejszej części plaży letniego kurortu. Wszystko zostanie zorganizowane tak, by każdy z Gości mógł przyjemnie spędzić wolne chwile, zrelaksować się odpoczywając na łóżkach Sembella i delektując pysznymi drinkami w naszym barze.

Dla chętnych uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych atrakcji nie zabraknie. Przygotowaliśmy szeroki wachlarz aktywności związanych ze sztuką obejmować będzie wernisaże, seminaria, spotkania z artystami, performance artystyczne, teatr, strefę architektury oraz garfiki.

W ramach tych spotkań chcemy Państwu zaproponować szersze  ujęcie tematu. Obok malarstwa pojawi się rzeźba, grafika, architektura, fotografia i teatr. Sztuka w tym roku będzie naszym nr 1!

Nie zabraknie miejsca na modę – nasz główny modowy weekend od 14-go do 17 sierpnia zdominują pokazy młodych marek, jak i tych z bogatym portfolio. Nie zabraknie utalentowanych nazwisk projektantów z Polski i zagranicy oraz przedstawicieli trzech polskich szkół projektowania odzieży. Modelki pojawią się m.in. w kolekcji L'Emi Atelier, Gosi Strojek, Kasi Kmiecik czy UFUFU by Michał Starost.

W tym roku moda otwiera się na dzieci - po raz pierwszy zaprezentujemy strefę KIDS dedykowaną naszym najmłodszym stylowym odbiorcom, w której czekają na nich castingi na modela i modelkę oraz profesjonalne pokazy marek dziecięcych – m.in. z pokaz dziecięcej marki Loli-Pop.

Staramy się całość programu skomponować w taki sposób, by główne wydarzenia nie kolidowały ze sobą. Do Waszej dyspozycji oddajemy zajęcia sportowe z marką PURE, masaże przygotowane przez TUAN Day Spa czy mecze piłki siatkowej. Wszystkie aktywizacje w naszym kalendarium podzielone są na strefy czasowe. Bogaty program dnia zaczynamy od godziny 8:00 do bardzo późnych godzin wieczornych, kończąc najlepszymi after party w mieście!

Sercem całego wydarzenia będzie plaża BUCCLE - wydzielony i zaaranżowany obszar sopockiej plaży, bezpośrednio sąsiadującej z molo, który będzie dostępny dla gości przez cały dzień aż do późnych godzin nocnych.

Oprócz stylowej przestrzeni chill outowej na plaży, która pozwoli odpocząć w przerwach między wszystkimi zaplanowanymi wydarzeniami, znajdziemy strefę z wernisażami, bary z modowymi koktajlami, strefę VIP, strefę wi-fi, wieczorne modowe seminaria, spotkania z artystami, wieczorne after party, happeningi artystyczne oraz ogólnie dostępną strefę Fit. Dla spragnionych przygód istnieje możliwość zorganizowania rejsu po morzu z Premium Yachting.

BUCCLE beach będzie działała codziennie od 8.oo rano rozpoczynając dzień od porannej jogi I pysznym sniadaniem na ogólnie dostępnej plaży.


Do zobaczenia w Sopocie!

 


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar