2014-07-25

Zakończone

Konkurs Wygraj zestawy masek do włosów Dove

Lato to bardzo wymagający czas dla naszych włosów. W upalne dni włosy są narażone na działanie promieni słonecznych, podczas urlopów zażywamy kąpieli w wodzie morskiej, ściskami włosy gumkami i często nie potrafimy ich dobrze ochronić. Dziś mamy dla Was konkurs z marką Dove, a maski regenerujące do włosów z pewnością dobrze zadbają o Twoją fryzurę.
 

 


Co należy zrobić?

Na maila Agnieszka@udziewczyn.pl prześlij odpowiedź na pytanie:
 
Czy stosujesz maski do włosów i dlaczego?


Co można wygrać?

Do wygrania mamy 2 zestawy masek regenerujących Dove.
Konkurs trwa od 25 lipca 2014 do 08 sierpnia 2014.Więcej o maskach do włosów Dove:


60 sekund do pięknych włosów
z ekspresowymi maseczkami regenerującymi DOVE


Klasyczne maski zapewniają włosom głęboką regenerację, ale zwykle trzeba je trzymać na głowie przez dłuższą chwilę, a po zmyciu włosy mogą być oklapnięte i źle się układać. Ekspresowe maseczki regenerujące DOVE to wygoda stosowania, efekt odnowy już po minucie i piękna, pełna witalności fryzura zaraz po zmyciu. Maseczki łączą zalety odżywki z maską i są przeznaczone do różnych typów włosów.

Wyjątkowość dwufazowej formuły
Zwykłe odżywki regenerują powierzchnię włosów, wygładzają łuski, ułatwiają rozczesywanie i układanie włosów. Maski natomiast wnikają głębiej, regenerując włosy od środka i zapewniając im intensywą odbudowę. Klasyczne maski stosuje się raz na kilka myć lub okresowo, np. jako kurację po zimie. Wielu fryzjerów odradza stosowanie ich przed wyjściem, bo mogą obciążać włosy.
Ekspresowe maseczki DOVE to 60-sekundowa kuracja, łącząca zalety klasycznej maski + odżywki, odbudowująca włosy bez obciążania. Efekty są widoczne gołym okiem natychmiast po użyciu!

Zastosowano w nich podwójną formułę:
w masce – aktywne cząsteczki Keratin Repair Actives, które wnikają do wnętrza włosa, wiążąc zerwane łańcuchy protein i pomagając odbudować wnętrze włosa bez obciążania (w wariancie DOVE Nourishing Oil Care i Colour Care zastosowano naturalne olejki o intensywnym działaniu głęboko nawilżającym i odżywczym, które uzupełniają ubytki lipidów),
w odżywce – kompleks Micro Moisture Serum, który intensywnie nawilża, odżywia i wygładza włosy, zamyka łuski, chroni je przed dalszymi uszkodzeniami (w wariancie Colour Care zastosowano technologię Colour RevitaliserTM, która zabezpiecza kolor włosów farbowanych przed blaknięciem).

Jak stosować ekspresową maseczkę DOVE?

Używaj jej zamiast standardowej odżywki – po umyciu włosów wmasuj niewielką ilość kosmetyku
w wilgotne włosy – nie nakładaj go jednak u nasady włosów i bezpośrednio na skórę głowy. Pozostaw na minutę, następnie spłucz i ułóż swoją ulubioną fryzurę.


Ekspresowe maseczki regenerujące do włosów DOVE dostępne są w 3 wariantach:
DOVE Intensive Repair
DOVE Nourishing Oil Care
DOVE Color Repair 

Pojemność i rekomendowana cena: 180 g, 17,49 zł


Rodzaje maseczek:


Ekspresowa maseczka regenerująca do włosów DOVE Intensive Repair 

Maseczka odbudowuje zniszczone i przesuszone włosy, zapobiegając ich łamaniu i rozdwajaniu się końcówek. Jej skuteczność jest widoczna już po pierwszym użyciu. Zawiera maskę z cząsteczkami Fibre Actives i odżywkę z Micro Moisture Serum.
Pojemność i cena: 180 g, 17,49 zł


Ekspresowa maseczka regenerująca do włosów DOVE Nourishing Oil Care 

Maseczka intensywnie nawilża suche i puszące się włosy, zapobiega ich łamaniu oraz rozdwajaniu się. Swoją skuteczność zawdzięcza superlekkim olejkom: kokosowemu i migdałowemu, które zapewniają włosom głębokie nawilżenie. Ekspresowa maseczka regenerująca ma 3 razy większą moc nawilżania od zwykłej odżywki! Włosy stają gładkie, lśniące i ujarzmione od pierwszego użycia.
Pojemność i cena: 180 g, 17,49 zł

Ekspresowa maseczka regenerująca do włosów DOVE Color Repair 

Maseczka odbudowuje włosy zniszczone farbowaniem oraz zapobiega utracie koloru. Zawiera maskę z cząsteczkami Fibre Actives i odżywkę z Micro Moisture Serum. Dzięki formule Colour Revitalizer pomaga włosom zachować żywy kolor i zdrowy blask na dłużej.
Pojemność i cena: 180 g, 17,49 zł

 
REGULAMIN KONKURSU.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1.1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „Konkurs Wygraj zestawy masek do włosów Dove” (zwany dalej „Konkursem”).
 

1.2. Regulamin ("Regulamin Konkursu") stanowi podstawę Konkursu oraz określa prawa i obowiązki jego uczestników.

1.3. Organizatorem Konkursu jest portal udziewczyn.pl

1.4. Konkurs będzie przeprowadzony w okresie od dnia  25 lipca 2014 do 08 sierpnia 2014 roku za pośrednictwem internetu. Uczestnik bierze udział w Konkursie od chwili wysłania zgłoszenia udziału w Konkursie, do chwili zakończenia Konkursu lub wcześniejszej rezygnacji z udziału w Konkursie.

1.5. Organizator konkursu ma prawo przedłużyć lub zakończyć (odwołać) konkurs bez podania powodu.

1.6. Organizator konkursu zastrzega sobie prawa do wykorzystania przesłanych tekstów bądź zdjęć w celach marketingowych oraz przekazania tych praw sponsorowi.

§ 2 Udział w Konkursie

2.1.Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na stałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie.

 
W wyjątkowych sytuacjach i tylko w niektórych konkursach, mogą brać udział również osoby niepełnoletnie, ale tylko i wyłącznie za wiedzą i zgodą rodziców, bądź opiekunów, w tym celu przed udziałem w konkursie, należy się skontaktować z redakcją, aby uzyskać taką zgodę.

2.2.W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani przedstawiciele Organizatora jak i inne osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich najbliższej rodziny (tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków, osób pozostających w stosunku przysposobienia oraz we wspólnym pożyciu).

2.3.Jednej osobie może być przypisany tylko jeden numer IP komputera; wszelkie odpowiedzi konkursowe zawierające różne nicki, a mające to samo IP będą od razu uznawane za próbę zwiększenia swoich szans w konkursie, co będzie uznawane za nieuczciwe; takie osoby pozbawiają się możliwości wygrania nagród.

2.4.Zadaniem uczestnika Konkursu jest odpowiedź na pytanie:
Czy stosujesz maski do włosów i dlaczego?

Uczestnik powinien dokładnie przeczytać zadanie konkursowe, gdyż zamieszczenie odpowiedzi w niewłaściwym miejscu, eliminuje go z udziału w konkursie.

2.5.Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

2.6. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby, nie można również podawać danych innych osób, czy instytucji w celu przesłania nagrody. Dane do wysyłki powinny być zgodne z danymi osoby zarejestrowanej na portalu.

2.7. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane, zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia jego zwycięzców i przyznania im nagród przewidzianych niniejszym Regulaminem, i zostaną usunięte niezwłocznie po upływie terminu na składanie reklamacji co do przebiegu Konkursu. Administratorem danych osobowych jest Organizator. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia przyznanie nagrody w Konkursie. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Organizator zastrzega, że dane osobowe zwycięzców Konkursu mogą zostać opublikowane w ramach ogłoszenia wyników Konkursu w serwisie udziewczyn.pl

§ 3 Przebieg Konkursu

3.1.Warunkiem udziału w Konkursie jest spełnienie wymagań, określonych w §2 Regulaminu oraz przystąpienie do Konkursu zgodnie z zasadami niniejszego paragrafu.
Uczestnicy przystępując do Konkursu przesyłają swoje odpowiedzi na maila Agnieszka@udziewczyn.pl
Odpowiedzi należy wysyłać tak, aby wpłynęły na serwer w terminie przyjmowania zgłoszeń, o którym mowa w §1 ust. 4. Posty, które wpłyną na serwer przed lub po terminie określonym powyżej, nie będą brały udziału w Konkursie.

Po przesłaniu zgłoszenia konkursowego uczestnik nie może dokonywać w nim żadnych zmian.

3.2.Nad prawidłowością przebiegu Konkursu czuwać będzie jury, złożone z przedstawicieli Organizatora. Jury będzie nadzorować wykonanie przez Organizatora wszystkich zobowiązań wynikających z niniejszego Regulaminu.

§ 4 Zwycięzcy i nagrody w Konkursie

4.1. Zwycięzcami Konkursu zostaną osoby, które zamieszczą najciekawsze odpowiedzi.

4.2.Nagrody zostaną wysłane zwycięzcom przez redakcję, bądź sponsora w terminie +- do 3 miesięcy licząc od daty otrzymania adresu do wysyłki za pośrednictwem poczty polskiej, bądź firmy kurierskiej na adres pocztowy podany przez zwycięzcę w mailu.
 

Nagroda może się różnić od zamieszczonego zdjęcia, w pewnych przypadkach losowych, bądź niezależnych od redakcji, czy sponsora, może to być inny fason, model czy też kolor, gdyż przy ciągłej sprzedaży nie ma możliwości zagwarantowania, że dany produkt będzie na stanie.

 

4.3.Wyłonienie laureatów następuje w terminie podanym w treści konkursu, a gdy takiego zapisu nie ma, wyłonienie laureatów nastąpi w terminie do +- 1 miesiąca, licząc od daty zakończenia konkursu (nadsyłania zgłoszeń).

Po każdym wyłonieniu laureatów, redakcja zamieszcza wyniki konkursu na portalu www.udziewczyn.pl, więc obowiązkiem uczestnika konkursu jest regularne sprawdzanie, czy takie wyniki się pojawiły, gdyż od momentu ich opublikowania, laureat ma tylko 5 dni na przesłanie swoich danych do wysyłki, jeśli tego nie zrobi, jego prawo do nagrody wygasa i przechodzi na Organizatora, bądź redakcja wyłania innego laureata na jego miejsce. W przypadku braku uczestników, możliwe jest zorganizowanie dogrywki. Od tej decyzji nie ma odwołania.
REDAKCJA NIE ZAWIADAMIA O WYGRANEJ, UCZESTNIK KONKURSU SAM MUSI SPRAWDZAĆ WYNIKI NA PORTALU!!!

4.4.Laureat konkursu powinien wysłać swoje dane do wysyłki nagrody, na podaną w wynikach konkursu pocztę e-mail bądź wewnętrzną (zawsze to będzie napisane)gdyż redakcja nie odpowiada za sytuację, gdy adres trafi na niewłaściwą pocztę.

4.5.Jeżeli zwycięzca Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w § 2, 3 i 4 Regulaminu bądź nie odbierze przyznanej mu nagrody w terminie 14 (czternastu dni) od wysłania przez Organizatora, jego prawo do nagrody wygasa.

4.6.Organizator nie odpowiada za skutki podania przez Uczestnika nieprawdziwych danych uniemożliwiających wydanie nagrody.

4.7.Lista zwycięzców Konkursu zostanie opublikowana przez Organizatora na stronie portalu udziewczyn.pl

4.8.Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym Regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.

4.9.W przypadku wygaśnięcia prawa zwycięzcy Konkursu do nagrody, nagroda pozostaje do dyspozycji Organizatora.

§ 5 Postanowienia Szczególne

W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwycięzcy Konkursu oświadczają, że:

posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej kompozycji i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich;
Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.

zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora życzeń w zakresie publikacji wyników Konkursu.

poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w niniejszym Regulaminie, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www.udziewczyn.pl lub na stronach innych serwisów internetowych prowadzonych przez Organizatora.

 

§ 6 Reklamacje


6.1.Reklamacje związane z danym Konkursem będą przyjmowane drogą elektroniczną na adres Agnieszka@udziewczyn.pl w terminie 7 dni od daty publikacji listy zwycięzców danego Konkursu.
 

Reklamacje powinny zawierać imię, nazwisko, dokładny adres, rodzaj konkursu, datę, dokładny opis i powód reklamacji.
 

6.2.Reklamacje będą rozpatrywane nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji.

6.3.Decyzja Komisji Reklamacyjnej, co do zgłoszonej reklamacji jest ostateczna, co nie wyłącza prawa uczestnika do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń na drodze postępowania sądowego.


§ 7 Postanowienia Końcowe

7.1.W przypadku różnicy zdań komisji konkursowej, co do wyłonienia laureatów, decyduje również ich aktywność na portalu i forum www.udziewczyn.pl

 

7.2.Redakcja nie odpowiada za wydłużenie czasu przesyłki przez sponsora, jej zaginięcie, bądź też niezgodność rozmiarów, fasonów itp.W pewnych okolicznościach, na prośbę zwycięzcy konkursu, redakcja może podjąć działania mające na celu wyjaśnienie sprawy i doprowadzenie do jej rozwiązania na korzyść laureata.

7.3.Uczestnicy konkursu zgadzają się na otrzymywanie newslettera i reklam.


Niniejszy Regulamin wchodzi w życie 25 lipca 2014.

 

Komentarze (48)

Dorota C. (2014-08-26 10:58:42)
wyniki??
 Kiedy będą wyniki tego konkursu? :)
Adrianna (2014-08-13 00:54:15)
Używam.
Tak, używam masek do włosów, ponieważ po ich użyciu moje włosy łatwiej się rozczesują, są gładkie i się nie puszą. Są lśniące i dobrze się układają, co dodaje mi uśmiechu i pewności siebie.
Ania S (2014-08-11 18:10:42)
konkurs
Tak ponieważ mje włosy są bardzo suhe i cienkie a maski dodają im blasku i objętości. 
lebensgefahr (2014-08-08 21:03:29)
maski na...
 ludu, tutaj wysyła się komentarze, a nie maile. ;p
prawdziwa (2014-08-08 20:58:15)
konkurs
Niestety,już prawie zapomniałam,jakie korzyści maska potrafi przynieść włosom.A to za sprawą dermatologa,do którego zgłosilam sie z problemem nadmiernie wypadających włosów. "Jak najmniej tych wszystkich sklepowych dobrodziejstw.Jeśli kuracja ma się udać,musi pani na razie całkowicie zrezygnować z ich używania"-rzekł,przepisując mi apteczne preparaty do wcierania.Stosowałam je zgodnie z zaleceniami.Proces leczenia trwał bardzo długo.Na szczęście utracone włosy zaczęły odrastać.Niestety  brak wspomagania  z zewnątrz odbił się na ich kondycji.Potrzebna jest im regeneracja,która sprawi,że przestaną być matowe, zaczną lśnić blaskiem i pozwolą mi  zapomnieć o wcześniejsych kłopotach z nimi.Przydałaby mi się dobra maska.Już od dawna planuję jej zakup,ale ciągle nie mogę się zdecydować,jaką wybrać.I tak pomyślałam sobie,że może znaję ją wśród tych,które są opisane powyżej,dlatego postanowiłam wziąć udzial w konkursie:)
alma (2014-08-08 18:26:39)
konkurs
Stosuję maski do włosów. Dlaczego ? maski do włosów to wręcz regeneracja dla zniszczonych włosów, włosy stają się bardziej lśniące i są bardzo mięciutkie, do tego o wiele łatwiej je wsytilizować. Używając maski do włosów uzyskuję swój zamierzony efekt który pragnęłam utrzymać wychodząc z salonu fryzjerskiego,wreszcie mi się to udało :) 
Magdalena Łabędzka (2014-08-08 13:38:58)
maski na włoski
 Chętnie stosuję maski na włoski bo tylko one dodają im blasku! Mam włosy blond po rozjaśniaczu więc tylko maski sobie z nimi radzą! Niewielka ilość wystarcza by każdy włos w inną stronę nie sterczał. Dove pięknie pachną i nie obciazają ani fryzury a pieniazki w portfelu zostają!  
Katarzyna (2014-08-08 13:21:54)
Maska TAK
   Stosuję maskę do moich włosów co tydzień, ponieważ są farbowane, cieniutkie, delikatne, a idąc do pracy muszę wyglądac schludnie. Oznacza to codzienne mycie i suszenie suszarką włosów i układanie ich okrągłą szczotką. Bez odżywek i masek szybko by sie zniszczyły. Maska to konieczność, jeśli chę miec zadbane, lśniące włosy.
AngelaS77 (2014-08-08 07:18:20)
konkurs
Nie wyobrażam sobie włosów bez odżywki czy też maski ,są mi potrzebna tak samo jak szampon,a dlaczego.Posiadam śmieszne włosy po umyciu potrafią się tak poplątać i być takie szortskie i niemiłe w dotyku że rozczesanie ich to odwaga i niemałe wyzwanie.Nie żebym się bała żebędzie bolało ale widok tego co pozostaje na szczotce przeraża mnie.Dlatego muszę stosować wszelakie maseczki i tego typu kosmetyki abym w ogóle miała jakieś włosy na głowie.Czasami nakładam kilka na raz aby dały się rozczesać i aby jak najmniej wypadło mąż się śmieje że wydaję na to więcej niż na kosmetyki do twarzy.Jednak od paru lat staram się aby moje włosy były gęstsze ,zdrowsze i nie wypadało staram się ale jakoś mi nie wychodzi.
Agata (2014-08-07 23:22:46)
tak, używam
Chociaż większości kobiet chodzi o długofalowy efekt błyszczących, zdrowych włosów, co też mam z tyłu głowy, zdecydowanie ważniejsze są dla mnie „szybkie” zalety odżywek, a mianowicie to, że łatwiej jest włosy rozczesać, szybciej schną i nie puszą się pod suszarką J
Strona komentarzy 1 z 5
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar