2014-07-24

Nowinki

Deszczowe lato w mieście

Lato w mieście nie musi być nieprzyjemną koniecznością! Nawet gdy aura za oknem nie nastraja pozytywnie, warto pomyśleć o wyjątkowej stylizacji, którą rozpędzimy chmury. Wyjątkowe dodatki, żywe kolory lub nieprzemijająca klasyka – na co się zdecydujecie?
 

 


Paola
Niech deszczowe dni nie popsują Wam wakacyjnego nastroju! Nie wolno Wam zapomnieć, że nadal mamy lato, a kwieciste wzory przypominają o nim najbardziej, tak samo jak wyraziste lecz eleganckie dodatki. Uzupełnieniem będą idealne na codzienne  wyjścia i podkreślone nieprzeciętnym wzorem rajstopy Paola, które świetnie sprawdzą się w chłodniejsze dni.


Valery

Nie od dzisiaj wiemy, że elegancka stylizacja nie musi opierać się na stonowanych kolorach. W deszczowe dni tym bardziej postawcie na kolor! Spotkanie z koleżankami lub randka to odpowiednie okazje, aby ubrać się wyjątkowo, ale wygodnie. Postawcie zatem na kalosze i kryjące rajstopy imitujące niezwykle kobiece pończochy.


Trini
Planujecie wielkie wyjście, które nie może obejść się bez eleganckiej sukienki? Nie martwcie się, kiedy zaskoczy Was deszcz! Czarne kalosze to hit tego sezonu, który świetnie pasuje do każdej stylizacji. Jej uzupełnienim mogą być klasyczne dodatki oraz wzorzyste rajstopy Trini, które dodadzą całości charakteru.
  Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar