2014-07-23

Bielizna

Autorska kolekcja bielizny nocnej - The Intimate Britney Spears

Ikona popkultury i muzyki rozrywkowej wprowadza autorską kolekcję bielizny nocnej – The Intimate Britney Spears.

Artystka estradowa zadebiutuje jesienno – zimową kolekcją już we wrześniu 2014. 


Premiera najnowszej kolekcji bielizny nocnej dla marki Change - The Intimate Britney Spears, odbędzie się w obecności ikony muzyki pop już 9 września 2014, podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody – najbardziej ekskluzywnego wydarzenia modowego.

Britney Spears od prawie dwóch dekad znajduje się wśród bezkompromisowych artystek sceny muzycznej. Status ikony osiągnęła dzięki zmysłowemu image oraz wspaniałym występom na żywo podczas których udowodniła, że wytacza współczesny kierunek kobiecego wyzwolenia. Pionierka biznesu rozrywkowego, posiadająca prawie 100 milionów sprzedanych płyt na świecie, tym razem z impetem wkracza na rynek luksusowej mody, projektując nocną bieliznę przeznaczoną dla kobiet odważnych, które chcą się czuć pięknie i seksownie w każdej sytuacji.

Linia The Intimate Britney Spears zawiera nie tylko zmysłowe i kobiece zestawy bielizny, kimona oraz topy, inspirowane modą vintage, ale także wygodne propozycje stroju codziennego. Kolekcja charakteryzuje się niezwykłą dbałością o szczegóły – zachwycają wykończenia i dodatki: szydełkowe, satynowe oraz koronkowe detale.

„Każda kobieta powinna czuć się pewnie i pięknie we wszystkim, co na siebie założy. Moja wizja dla The Initmate Brtiney Spears to kreowanie bielizny, która stanie się symbolem luksusu, ale przede wszystkim jest seksowna i wygodna jednocześnie. Jestem niezwykle podekscytowana wprowadzeniem tej kolekcji, ponieważ czuję, że osiągnęłam dokładnie to, czego pragnęłam” – mówi Brtiney Spears.

O kolekcji The Initmate Britney Spears dla Change Lingerie

The Intimate Britney Spears to globalna linia kolekcji damskiej bielizny nocnej zaprojektowana przez ikonę popkultury i piosenkarkę Britney Spears. We współpracy z największą na rynku,  skandynawską marką luksusową – Change Lingerie – powstała unikatowa seria produktów z linii, która charakteryzuje się wysoką jakością i zmysłowym designem.

Więcej informacji o marce i projekcie znajduje się na:
www.intimatebritneyspears.com 
   

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar