2014-07-10

WSPIERAMY AKCJE

BE-ART dzieciom LICYTACJA on-line na rzecz Fundacji KRWINKA

W ramach cyklu BE-ART dzieciom oraz rozpoczętej niedawno współpracy z Fundacją KRWINKA, galeria BE-ART exclusive  zdecydowała się na przeprowadzenie ON-LINE licytacji z której dochód zostanie w całości przekazany dla dzieci chorych onkologicznie.


Pragniemy umożliwić jak najszerszej grupie odbiorców dostęp i możliwość wzięcia udziału w licytacji na rzecz potrzebujących i ciężko doświadczonych przez los dzieci ! Czas wakacyjnego wypoczynku jest także czasem w którym możemy pomagać potrzebującym dzieciom i ich rodzinom ! Razem możemy wywołać uśmiech na ich twarzach !

 
Zapraszamy do czynnego udziału w licytacji!Remigiusz Mielczarek - Fundacja KRWINKA; Sebastian Krawczak - autor licytowanej pracy; Lidia Bąk - włścicielka galerii BE-ART exclusiveŁódzka Fundacja KRWINKA obchodzi w tym roku, osiemnastolecie działalności, a powołana została przede wszystkim po to, by wspierać dzieci z chorobami nowotworowymi i ich rodziny. Od początku działalności "Krwinka" objęła opieką ponad 4000 dzieci i całe ich rodziny. Fundacja refunduje koszty związane z leczeniem i rehabilitacją małych pacjętów, ale niesie też pomoc innego typu. Począwszy od socjalnej, poprzez pedagogiczną, aż po psychologiczną. "Krwinka" ma podopiecznych w różnych częściach kraju. Najsilniej zwiazana jest z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym nr 4 w Łodzi, ale wspiera także inne kliniki onkologii dziecięcej.

 
 
Ambasadorem Fundacji KRWINKA jest znany i ceniony aktor – Bartosz Opania.
 

 
Monika Kuszyńska - aktywnie  wspiera akcje Fundacji KRWINKA

 

"Krwinka" systematycznie organizuje w szpitalach różnego typu imprezy i wydarzenia okolicznościowe. Pozwala to odganiać smutne myśli i przywracać uśmiech na twarzach chorych dzieci - BEZCENNE ! Fundacja od wielu lat organizuje turnusy wypoczynkowo-rehabilitacyjne dla dzieci w trakcie intensywnego leczenia wraz z rodzicami. Są one doskonałą okazją do wakacyjnego wypoczynku, oderwania się od szpitalnej rzeczywistości i poprawy kondycji psychofizycznej. Dzieci pod opieką specjalistów - psychologów, pedagogów i rehabilitantów - uczestniczą w zajęciach hipoterapii, dogoterapii, plastycznych, rehabilitacji ruchowej, pozostając pod stałą opieką medyczną.


Sebastian Krawczak
- urodzony 27.05.1978 roku w Grójcu, tu mieszka i pracuje do dnia dzisiejszego. Jest artystą oryginalnym i wielkim pasjonatem tego co robi. Sztukę i kreatywność ceni ponad codzienność i tradycyjne podejście do pracy. Jest artystą, który został wytypowany do Księgi Rekordów Guinnessa za wykonanie największego rysunku ołówkiem na ścianie budynku, tzw. Panoramy Grójeckiej. W ofercie galerii BE-ART exclusive, znajdują się prace Sebastiana Krawczaka wykonane w ołówku.

 
 
"Krakowski Rynek" wym 100x70 cm (Lidia Bąk i Sebastian Krawczak)

 

W trakcie wernisażu "Letnie impresje" w Warszawie, przedstawiona została gościom, praca zatytułowana "Krakowski Rynek" oraz seria prac autorstwa Sebastiana Krawczaka pt."KONIE". Jedną z prezentowanych tam prac, była także praca pt. "Nieposkromiony" która została przekazana przez artystę w formie darowizny na licytację na rzecz podopiecznych Fundacji Krwinka.
 

 

fragment pracy "Nieposkromiony"
 

 

Praca ta - to symbol walki i zwycięstwa z chorobą oraz z przeciwnościami losu.
– opowiada Lidia Bąk, właścicielka internetowej galerii  BE-ART exclusive, wyjaśniając motyw przewodni, towarzyszący ideii zorganizowania licytacji na rzecz podopiecznych Fundacji KRWINKA oraz wyboru tej właśnie pracy.


Zapraszamy do licytowania pracy Sebastiana Krawczaka. Pomóżmy dzieciom chorym na raka z łódzkiej Fundacji Krwinka. To dla nich zbieramy pieniądze. – zachęca Ilona Adamska, autorka książki „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”, na co dzień związana z Fundacją i galerią sztuki Be-Art exclusive.
 
 Zapraszamy do  licytacji !
 
 


 
"Nieposkromiony"  wym 30x40cm
 
Praca wykonana w ołówku/rysunek na beżowym papierze fakturowanym w formacie A3

 

Praca "Nieposkromiony" zostanie zlicytowana na rzecz Fundacji Krwinka na stronie internetowej galerii BE-ART exclusive oraz na profilu galerii na Facebooku.


Osoby pragnące wziąć udział w licytacji on-line, proszone są o potwierdzenie swoich danych wraz z oferowaną kwotą poprzez KONTAKT lub bezpośrednio biuro@be-art.pl 

 

 
Licytacja rozpoczyna się 04 lipca - a trwać będzie do 24 sierpnia 2014 roku.

 

Cena wywoławcza 100 PLN
 

Komentarze (2)

birczan (2014-12-09 10:52:51)
re
U nas problem jest taki, że dobry ortopeda Warszawa jest dostępny wyłącznie prywatnie. Specjaliści dostępni publiczni są tylko po wielu miesiącach czekania, a wielu przypadkach sami zachęcają, aby... przychodzić do nich na wizyty prywatne za kasę! Szok!
"Krwinka" (2014-07-11 10:30:24)
Zapraszamy
Dziękujemy - i serdecznie zapraszamy!!!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar