2014-06-09

FITNESS

Ewa Chodakowska i all in for mygirls

 Ewa Chodakowska i all in for #mygirls 
Największy otwarty trening adidas i rekord Guinnessa.
W sobotę (7 czerwca) odbył się największy otwarty trening tego roku: „all in for #mygirls”. Zajęcia poprowadziły m.in. ambasadorki adidas: Ewa Chodakowska, której przy tej okazji udało się pobić rekord Guinessa oraz jedna z najbardziej znanych joginek na świecie Ashleigh Sergeant. Swoje umiejętności zaprezentowała również grupa VOLT pod kierownictwem Ilony Bekier. Energetyczne show dała także słowacka grupa taneczna - Ladylicious. Do wydarzenia dołączyły dziewczyny z całej Polski, nie zabrakło gwiazd. 
 
Piękna pogoda oraz czterogodzinne, różnorodne zajęcia przyciągnęły na murawę stadionu tysiące dziewczyn z całej Polski.  Do „all in for #mygirls” dołączyły gwiazdy m.in. Maja Bohosiewicz, Ada Szulc, Jagna Błażejewska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Jankes, Alan Andersz oraz prowadząca całe wydarzenie Patrycja Kazadi.
 
Jako pierwsza, o godzinie 13.00 swoje umiejętności  zaprezentowała grupa taneczna VOLT, pod wodzą jednej z #mygirls - Ilony Bekier. Dziewczyny swoim układem porwały do tańca tysiące osób. Nie inaczej było w przypadku zespołu Ladylicious. Taneczny team ze Słowacji, swoją energią zaraził wszystkich zgromadzonych 
i zaprezentował widowiskowe show.
 
Następnym punktem programu był fitness. Ambasadorka adidas Ewa Chodakowska, kolejny już raz, udowodniła na czym polega siła jej ćwiczeń. Trening przyciągnął fanki z całej Polski, dzięki czemu Ewa pobiła rekord Guinnessa w największym, wspólnym treningu. Sukces naładował pozytywną energią stadion Legii na cały dzień. 
 
Nie lada wyzwaniem dla dziewczyn były treningi z Lefterisem Kavoukisem 
i Tomaszem Choińskim. Kavoukis pokazał drzemiącą w nim energię i masę pozytywnych wibracji. Tomek zaszedł dziewczynom za skórę przez swój morderczy, ale jakże przyjemny układ. Oba występy zachęciły do ćwiczeń prowadzącą imprezę – Patrycję Kazadi. 
 
Zwieńczeniem dnia pełnego wrażeń i aktywności była sesja jogi poprowadzona przez jedną z najbardziej uznanych ekspertek w tej dziedzinie, Ashleigh Sergeant. Wyciszające ćwiczenia i profesjonalizm Amerykanki sprawiły, że wszyscy zgromadzeni zakończyli ten dzień z uśmiechem i zadowoleniem na twarzach.
 
Po zakończeniu treningów Ewa znalazła czas aby spotkać się z kilkoma setkami, najbardziej zagorzałych fanek. Wspólnym zdjęciom i uściskom nie było końca.
 
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

Elizunia (2015-02-13 13:06:36)
chudnij
 Cześć, polecam chodakowską! Ma super filmy gdzie mozna naprawde schudnac, ale ja zeby poprawic swoj wyglad korzystam z masazu ujedrniajacego w Bytomiu na Chrzanowskieg i tam tez wykonalam juz dwa razy zabieg kriolipolizy. Teraz to wszystko wyglada idealnie, ale z masazu na pewno nie zrezygnuje tym bardziej, ze jest tam przemila masazystka do ktorej wprost uwielbiam chodzic :)))
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar