2014-05-26

RECENZJE REDAKCJI

Masło do ciała Winogrona i kakao Alterra

 Masło do ciała Winogrona i kakao Alterra - recenzja.
Ostatnio mogłyście się zapoznać z moją opinią na temat mydełka w płynie firmy Alterra. Dziś przedstawię kolejny przetestowany przeze mnie produkt tej firmy, a jest nim MASŁO DO CIAŁA WINOGRONA I KAKAO.
 
Na początku słowo od producenta:
 
Kosmetyk do pielęgnacji ciała z masłem kakaowym oraz olejkami z winogron chroni i intensywnie odżywia naszą skórę. Wysokiej jakości składniki nadają skórze jedwabistą gładkość. Zapach afrykańskiego kakao i świeżych owoców wysyłają zmysły w podróż dookoła świata.
 
Ja lubię kosmetyki Alterry i jak do tej pory nie miałam do nich jakichkolwiek zastrzeżeń. Niestety stosując to masło do ciała, zauważyłam w nim kilka wad, ale jest nich naprawdę niewiele.
 
Zalety kosmetyku:
 
- ma delikatną, kremową konsystencję,
- łatwo rozprowadza się po skórze,
- szybko się wchłania,
- nie podrażnia i nie uczula,
- zawiera naturalny skład,
- masło jest dość wydajne,
- super nawilża i wygładza,
- zamknięte jest w estetyczne opakowanie o poj. 200 ml,
- ma atrakcyjną cenę.

 
Wady produktu:
 
- pozostawia tłustą warstwę na skórze,
- ma bardzo specyficzny zapach, niestety nie czuć w nim ani kakao, ani winogrona, tylko alkohol, którego zapach pozostaje na ciele, co prawda na krótko, ale zawsze.
 
Podsumowując:
 
Chociaż mydło do ciała firmy Alterra jest kosmetykiem dobrym jeśli chodzi o działanie, to jego zapach nie przekonuje mnie do zakupu drugiego opakowania. Produkt dostępny wyłącznie w drogeriach Rossmann.
 
Tekst i zdjęcia:
Magdalena Ż. 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar