2014-05-22

Pielęgnacja ciała

Tradycyjne polskie szare mydło w płynie

Każdy z nas zna „szare mydła”, używane niegdyś przez babcie, nie tylko do mycia, ale również do prania czy jako środek wspomagający gojenie ran. Tradycyjna receptura oparta na mieszaninie soli potasowych bez barwników i sztucznych substancji zapachowych sprawia, że szare mydło było i jest polecane dla dzieci oraz osób ze skórą wrażliwą i alergiczną.


 


 
Receptura Mydła Powszechnego Barwa sięga początków istnienia firmy, czyli 1949 roku. Ta kostka, od wielu lat znajduje swoje miejsce w wielu polskich domach.  Obecnie Barwa proponuje tradycyjne szare mydło, ale w płynie.
 
TRADYCYJNE POLSKIE SZARE MYDŁO W PŁYNIE 
 
HIPOALERGICZNE, BEZZAPACHOWE      
                                                     
Formuła nowego, hipoalergicznego i bezzapachowego Tradycyjnego Polskiego Szarego Mydła w płynie opiera się o bazę potasową, która skutecznie oczyszcza skórę nie wysuszając i nie naruszając jej naturalnej bariery ochronnej. Mydło zawiera łagodny d-panthenol, który koi i nawilża podrażniony naskórek. Produkt przeznaczony jest przede wszystkim do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii, dla dorosłych i dzieci już od 3 roku życia. Nie zawiera agresywnych środków drażniących(SLES), barwników, alergenów       i substancji zapachowych ani składników pochodzenia zwierzęcego.
 
? Mydło zostało przebadane dermatologicznie.
? Produkt nie był testowany na zwierzętach. 
 
POJEMNOŚĆ: 500 ML, CENA: OK 7.00 zł 

 
 
 

Komentarze (1)

karolka (2014-06-01 23:57:11)
:)
 Ja tam sobie nazwoziłam mydeł marsylskich z francji :P w polsce z takich 'eko' rzeczy kupuję tylko te z serii BeEco. 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar