2014-05-14

Diety

Akcja Dicoplus-waga na minus

Akcja „Dicoplus-waga na minus”, której organizatorem była firma Vitis Pharma zakończyła się ogromnym sukcesem dla jej uczestniczek. Paniom biorącym w niej udział udało się zrzucić zbędne kilogramy i odzyskać wiarę we własne możliwości!
 

 

Aleksandra
 


 

Uczestniczki akcji przez trzy miesiące jej trwania przyjmowały preparat Dicoplus, zmieniły swoje nawyki żywieniowe i regularnie ćwiczyły. Wsparciem dla ich działań były także porady ekspertów DICOPLUS w dziedzinie zdrowego odżywiania i kultury fizycznej zawarte na stronie internetowej www.waganaminus.pl a także blogi, które prowadziły i dzieliły się swoimi sukcesami i wspólnie zagrzewały się do walki. Wszystkie dziewczyny, które wzięły udział w akcji wygrały! W ciągu trzech miesięcy schudły od kilku do kilkunastu kilogramów. Pokazały, że wspólna motywacja, wspieranie się i wprowadzanie niewielkich zmian w codzienne życie może zdziałać cuda. Wszystkie potwierdzają jedno: chcieć to móc! Nagrodą dla trzech uczestniczek akcji, które zebrały największą liczbę głosów była wycieczka do Kopenhagi. Poniżej dzielą się z nami receptą na swój sukces w odchudzaniu:


Aleksandra (-20 kg): Zmieniłam dietę, nauczyłam się tego, że zdrowe jedzenie nie musi być niesmaczne, a siłownia nie gryzie. Ogromną pomocą był dla mnie suplement diety Dicoplus, który brałam regularnie przed posiłkami. Dzięki temu zmniejszyło się moje łaknienie, z czasem zauważyłam, że wystarczają mi mniejsze porcje. 

Paulina (-11kg): Nauczyłam się, że nie chodzi o szybką, drastyczną zmianę. Ważne jest stopniowe, systematyczne wprowadzanie modyfikacji w codzienne przyzwyczajenia. Pomoc suplementu także nie była bez znaczenia. Skoro na rynku są takie preparaty, to czemu nie skorzystać? Dicoplus to suplement w pełni naturalny – to po prostu błonnik wysokiej jakości.     

 


 

Edyta (-13 kg): Początkowo podchodziłam do tego dość nieufnie, ale okazało się, że niepotrzebnie – wprowadzenie kilku zmian w codziennym życiu wystarczyło a efekty przyszły same. Po Dicoplusie szybciej czułam się syta, pokusa podjadania miedzy posiłkami wyraźnie się zmniejszyła. Okazało się, że przy odrobinie wysiłku każdy może osiągnąć niesamowite efekty!   
 


 

Dziewczynom się udało, teraz czas na kolejne odważne, które podejmą wyzwanie. Wsparciem może być ciągle istniejąca strona www.waganaminus.pl gdzie znajduje się dużo cennych porad eksperckich dotyczących racjonalnego odżywiania i kultury fizycznej, a także informacje dotyczące suplementu diety DICOPLUS, który pomaga w utracie zbędnych kilogramów.  Znajdują się tam również blogi uczestniczek akcji, które mogą służyć jako motywacja i wsparcie w zmaganiu się z własnymi słabościami.     
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar