2014-05-13

Włosy

Wyjątkowa farba GK Hair

Włosy farbowane wymagają szczególnej ochrony. Aby przedłużyć trwałość koloru i wzmocnić włosy zaleca się używać produktów do włosów koloryzowanych.
 

 


GKhair stworzył kosmetyki nawilżające które nie zawierają siarczanów, parabeli, glutenu i DEA i delikatnie czyszczą. Gama produktów stworzona z naturalnych ekstraktów z roślin nie zmyje i nie wypłuczę koloru. JUVEXIN zmieszany z naturalnymi ekstraktami zbóż wzmocni i ochroni włosy.

JUVEXIN został stworzony specjalnie dla ochrony włosów. Włosy odrastają i powracają do ich młodzieńczego stanu. Juvexin jest używany we wszystkich produktach GKHair na świecie.
 


 

Czy wiesz że :
Wszystkie produkty linii GKhair Oil Hair Color są wzmocnione przez Juvexin! Juvexin pomaga zamknąć cząsteczki farby we włosach oraz chroni kolor przed szkodliwym wpływem środowiska zewnętrznego. Juvexin chroni włosy w czasie modelowania zapobiegając niszczeniu oraz dodaje cudownego połysku.

Olejkowa Farba


O PRODUKCIE:
Olejkowa Farba GKhair jest bez amoniaku, na bazie olejku, wzbogacona o JUVEXIN. System Prawdziwego koloru, zawiera naturalne składniki dla uzyskania maksymalnie najlepszego efektu. Prawdziwe czyste kolory dające efektywne rezultat.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar