2014-05-01

HOROSKOP

Horoskop Bliźnięta

Tagi: horoskop
Zapraszamy wszystkie osoby spod znaku Bliźniąt.

Sprawdźcie swój horoskop na miesiąc maj.
 
Ogólna atmosfera danego miesiąca

Drogie bliźnięta atmosfera na  maj będzie dla was pozytywna  pod kątem sfery zawodowej i naukowej.   Poradzicie sobie w najtrudniejszych sytuacjach oraz kryzysach życiowych , ale musicie się trzymać zdrowego  rozsądku i kierować się dużą roztropnością. Nie działać spontanicznie.  Dużo będziecie się przemieszczać w tym miesiącu.

Uczucia

Maj  dla was będzie w stagnacji, brak takiego zaangażowania do drugiej osoby. Coś będzie wam brakowało albo przeszkadzało w relacji.   Bardziej się skupicie na swoich zamierzeniach i planach zawodowych.  Bardziej wprowadźcie w swój związek odrobinę zmiany.Zarówno dla osób samotnych warto wyjść do ludzi, znajomych  i spotkać się  na spacerze. Taka zmiana nic nie kosztuje.

Praca

Ten czas będzie pod wpływem współpracy, harmonii, nowości, może też  dodatkowej  pracy. Coś was usatysfakcjonuje,  będziecie zadowolone, zostaniecie zauważone  przez swojego podwładnego.   Dostaniecie awans lub nagrodę  w waszej dziedzinie . Sukces macie w rękach. Drogie bliźnięta nie blokujcie się.

 Przesłanie na miesiąc

Starajcie się nie szukać wsparcia, lecz zacznijcie rozwiązywać sami  własne problemy. Pracowitość zostanie nagrodzona. Sprawdźcie , czy nie dźwigacie  czegoś niepotrzebnego. Po co się uczyć na tych samych błędach. Nie zamartwiacie  się.


Specjalnie dla portalu udziewczyn.pl przygotowała:
karmen

Komentarze (3)

kim (2014-06-04 19:26:46)
to
to prawda sprawdza sie!!
NekropolisQueen (2014-05-30 09:48:39)
sylvana
 masz tyle lat, na ile się czujesz Kochana 
sylvana (2014-05-12 09:28:38)
Coś dla mnie.
Wkrótce mam urodzinki... szkoda tylko,że nie 18-ste :(( 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar