2014-04-07

Zakończone

Zainspiruj nas wiosennym pięknem

Akcja wiosna! Czas na zmiany! Kolejny etap konkursu jubileuszowego firmy Kinga zainspirowany jest wiosennym pięknem. Kinga działa na Polskim rynku już od 20 lat.
 


W każdym miesiącu fanki firmy Kinga mogą wykazać się kreatywnością tworząc prace graficzne, plastyczne lub fotograficzne w odpowiedzi na zadanie konkursowe. Trzecie hasło konkursowe to: „Zainspiruj nas wiosennym pięknem”.  Uczestnicy konkursu mogą zgłaszać swoje prace do 13 kwietnia. Wybrane zostaną dwie najlepsze prace, które zostaną nagrodzone kompletem bielizny i zabiegiem na ciało " Magia  Czekolady” w Spa Zdrojówka.

Pod koniec roku laureaci zawalczą o nagrodę główną: sesję zdjęciową, warsztaty sushi, biżuterię, bieliznę i wyroby pończosznicze (I miejsce); pobyt w SPA, warsztaty muzyczne z Ewą Szlachcic bieliznę i wyroby pończosznicze (II miejsce), kurs nurkowanie, stylizacja fryzjerska, bieliznę i wyroby pończosznicze (III miejsce).

Partnerami konkursu są firmy: Antolos, SPA Zdrojówka, Gabriella, Meg&MJ Crystalss, Ewa Szlachcic, studio b., Koku Sushi, Kursnurkowy.pl.

By wziąć udział w konkursie należy umieścić swoją pracę w komentarzu pod notatką konkursową na oficjalnym profilu firmy Kinga na Facebooku: https://www.facebook.com/notes/kinga-lingerie-de-femme/zainspiruj-nas-wiosennym-pi%C4%99knem/10152270317314701?id=81153375801

Komentarze (1)

LadyAga20 (2014-04-07 22:33:27)
..
 fajny konkursik  tylko szkoda, ze połączony z Fb  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar