2014-04-01

Włosy

Klucz do pięknych włosów Saryna Key

Włosy suche i zniszczone potrzebują wzmocnionej formuły składników, które poradzą sobie z najtrudniejszymi problemami. Kosmetyki do pielęgnacji włosów Saryna Key zawierają coś wyjątkowego – masło Shea – składnik naprawiający włosy od nasady aż po same końce.
 

 


Zdyscyplinowanie suchych włosów przez mocne nawilżenie i wtłoczenie aktywnych substancji w strukturę włosa daje najlepszy efekt. Wysoko stężone witaminy A,E,F, aminokwasy keratyny(białka) wnikają głęboko i nawilżają włosy. Unikalny kompleks składników przywraca włosom naturalne piękno. Keratyna zaś zapewni miękkość, elastyczność i połysk, zmiękczając i wzmacniając włókna włosów.

Głęboko w sercu tropikalnej Afryki, są hodowane od pięćdziesięciu lat, drzewa Shea Karite- tree, które używa się do produkcji masła Shea. Masła, które posiada udowodnione właściwości lecznicze i upiększające, wykorzystywane w kosmetyce od lat. Masło to jest bogate w witaminy A, E i F, es-kwasy tłuszczowe, zasadnicze białka (budulce włosów) i kwas cynamonowy. Kosmetyki zawierają także naturalne białka pszenicy, jabłka, bawełnę, proteiny jedwabiu i aminokwasy. Zapewnia to intensywne nawilżenie, regenerację suchych, uszkodzonych tekstur włosa, ochronę przed szkodliwymi promieniami UV i wolnymi rodnikami. Obecnie składnik ten – Masło Shea został wykorzystany w profesjonalnej Keratynowej marce kosmetyków do włosów– Saryna Key Professional. Unikalny skład produktów zastosowanych w całej gamie produktów do pielęgnacji włosów ma za zadanie pozostawić Twoje włosy miękkie, lśniące, delikatne i piękne.

Saryna Key Professional jest światowym liderem w wykorzystaniu masła Shea - matki wszystkich naturalnych zabiegów gwarantujących unikalny wygląd Twoich włosów. Obecnie marka wprowadza na rynek 4 nowe linie produktów: do włosów uszkodzonych – seria Regenerująca, do włosów kręconych, farbowanych – seria Kolor oraz do włosów cienkich i delikatnych – seria Specjalna.

Styliści na całym świecie zgadzają się, że unikalny skład zawarty w kosmetykach Saryna Key Professional jest liderem w kompleksowym dbaniu o jakość, połysk, miękkość i łatwość układania włosa. Z Saryna Key Professional wszystkie rodzaje włosów będą odżywione, a ich prawdziwe piękno zostanie wyeksponowane przez Magię masła Shea.


Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar