2014-03-24

DZIECIAK

GOTUJ SIĘ DO ZMIAN! Czyli zdrowie na widelcu

Zapraszamy na warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu dla dzieci, organizowane przez portal ZwalczNude.pl, BioBazar oraz MediPark. Są to spotkania z dietetykiem-kucharzem, który, dzięki unikalnym materiałom przygotowanym przez prowadzącą, tworzy nietypowy program akcji kulinarno-edukacyjnej.


 

„GOTUJ SIĘ DO ZMIAN! Czyli zdrowie na widelcu”
Wszystkie produkty dostarcza nam warszawski BioBazar.
MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci wierząc, że to co jemy i jak żyjemy wpływa na Nasze Zdrowie i Rozwój wspiera kulinarne warsztaty dla dzieci.

29 marca 2014
Temat warsztatów: Zdrowe słodycze
Miejsce: Klub Mama, Tata i Ty, ul. Twarda 64, Warszawa
Godzina: 11:30 – dzieci w wieku 7-12 lat;  12:30 – dzieci w wieku 4-6 lat
Prowadząca: Wiktoria Czuchraj


Opis: Na warsztatach porozmawiamy z dziećmi o roli smaku słodkiego w ich życiu  oraz zagrożeniach wynikających ze spożywania: białego cukru, syropu glukozowo - fruktozowego obecnego w wielu sokach owocowych, oraz przetworzonych słodyczy zawierających niezdrowe tłuszcze trans.

W trakcie gotowania opowiemy dzieciom czym mogą zastąpić cukier w codziennej diecie oraz jak nie wpaść w słodkie pułapki - na co zwracać uwagę na etykietach słodyczy.

Zrobimy: dietetyczne kisiele owocowe z nietypowej skrobi, owoce z masłem orzechowym, deserki jogurtowe, żelki owocowo warzywne i pełne błonnika jabłka z owsianą kruszonką!

Wszystkie produkty dostarcza nam warszawski BioBazar. MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci wierząc, że to co jemy i jak żyjemy wpływa na Nasze Zdrowie i Rozwój wspiera kulinarne warsztaty dla dzieci.


Uwaga! Konieczna rejestracja mailowa  na adres: zdrowie@zwalcznude.pl
Koszt udziału dziecka w zajęciach to 15 PLN
Szczegóły warsztatów na stronie: http://zwalcznude.pl/warsztaty-zdrowo-jemy-zdrowo-zyjemy
Polub nas na FB: https://www.facebook.com/WarsztatyDlaDzieciZN?ref=hl

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar