2014-03-16

DZIECIAK

Warsztaty Mamo To Ja – pierwsze spotkanie już 17. marca

Już 17. marca  po zimowej przerwie ruszają ponownie bezpłatne Warsztaty Mamo To Ja. Warsztaty są cyklem bezpłatnych spotkań kierowanych do rodziców spodziewających się dziecka oraz rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat. Tylko w 2013 roku odbyło się ponad 60 spotkań, w których wzięło udział ponad 10 tysięcy uczestników!
 

 


Podczas  spotkań zaproszeni specjaliści podzielą się z Wami wiedzą na różne tematy związane z pielęgnacją i rozwojem maleństwa, dietą oraz szeroko rozumianym bezpieczeństwem dziecka.
Ale warsztaty to nie tylko porcja rzetelnej wiedzy, ale także atrakcyjne konkursy i fantastyczne upominki przygotowane przez Sponsorów.

Wiosną Warsztaty odbędą się aż w 19 miastach na terenie całej Polski. Tylko w marcu mieszkańcy 4 miast będą mieli okazję uczestniczyć w Warsztatach Mamo To Ja (Kielce  - 17.3, Radom – 18.3, Lublin – 21.3, Rzeszów – 24.3).

Warsztaty odbywają się w dwóch blokach tematycznych. Blok przedpołudniowy kierowany jest do rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat („Jestem Mamą”). Blok popołudniowy adresowany jest do rodziców spodziewających się dziecka („Będę Mamą”).

Podczas spotkań w Bloku „Jestem Mamą” (11.00-14.30) zaproszeni specjaliści podzielą się z uczestnikami wiedzą na temat:

•    Pielęgnacji skóry dziecka już od pierwszego dnia życia.
•    Kolki niemowlęcej – przyczyn, rozpoznawania oraz leczenia.
•    Żywienia dzieci po 1. roku życia.
•    Bliskości i chustonoszenia.
•    Pierwszej pomocy (zakrztuszenia i resuscytacja).

Z myślą o najmłodszych uczestnikach Warsztatów w każdej z sal warsztatowych będą maty edukacyjne oraz punkty, w których będzie można przewinąć maluszka.

Podczas spotkań w Bloku „Będę Mamą” (17.00-20.30) poruszane będą zagadnienia związane z:

•    Żywieniem niemowląt.
•    Bezpiecznym transportem niemowląt.
•    Ochroną, rozwojem i wspieraniem dziecka  już od poczęcia.
•    Pierwszą pomocą (zakrztuszenia i resuscytacja) lub nowoczesną pielęgnacją noworodka.
•    Komórkami macierzystymi.

W trakcie Warsztatów nie zabraknie praktyki, wymiany doświadczeń, gwarantowanych upominków dla wszystkich, nagród i miłej atmosfery. Do wygrania m.in. foteliki samochodowe, akcesoria i kosmetyki dla mam i dzieci.

Wstęp na Warsztaty jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Uczestnicy mogą zarejestrować się na stronie: http://warsztaty.mamotoja.pl

Patronem medialnym spotkań są: www.baby-shower.pl, www.happytv.pl, www.babyonline.pl,  www.miastodzieci.pl, www.streetcom.pl, www.niania.pl
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar