2014-02-22

WSPIERAMY AKCJE

Znane aktorki pieką pizzę z podopiecznymi fundacji Sukces

W piątkowy wieczór w restauracji TRATTORIA SIENA w Warszawie odbył się event kulinarny zorganizowany przez agencję I.D.Media i magazyn Imperium Kobiet pod hasłem "Wielkie pieczenie pizzy z gwiazdami". Akcja miała na celu wsparcie samotnych mam i ich pociech.Organizatorzy spotkania zaprosili do udziału w evencie twarze znane z pierwszych stron gazet, portali internetowych i telewizji. Aktorki Laura Łącz, Karolina Nowakowska i Małgorzata Buczkowska spotkały się z maluchami z Fundacji „Sukces”, zajmującej się między innymi wspieraniem mam samotnie wychowujących dzieci.

Przez kilka godzin aktorki wraz z dziećmi przygotowywały pizzę według najlepszych włoskich przepisów. Niektóre z nich przybyły wraz ze swoimi pociechami, co sprzyjało rodzinnej, ciepłej atmosferze i zabawie.

Spotkanie odbyło się w restauracji Trattoria Sienna na warszawskim Bemowie, specjalizującej się nie tylko w pizzy, ale również w innych potrawach rodem ze słonecznej Italii. Niezapomniane smaki i fantastyczna zabawa to tylko niektóre z atrakcji. Goście, którzy wzięli udział w spotkaniu, opuścili restaurację w doskonałych nastrojach i z przygotowanymi przez organizatorów upominkami. Znalazły się wśród nich nowości z szerokiej gamy herbat TEEKANNE, kosmetyki marki FARMONA oraz słodkości marki Bon Bon Buddies Polska, dystrybutora marki The Jelly Bean Factory.

fot. Lidia Skuza

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar