2014-02-03

TECHNOLOGIA

Telefon roku 2013 to HTC One

HTC One otrzymał kolejną, prestiżową nagrodę – tym razem został wybrany „Telefonem roku 2013”  i nagrodzony statuetką „Złoty Bell” przez Internautów i Czytelników magazynu Mobility, którzy łącznie w konkursie oddali ponad 100 tysięcy głosów. Do ankiety zgłoszonych zostało 168 produktów, które walczyły o nagrody w 25 kategoriach.


Gala Mobility Trends 2013 odbyła się 30 stycznia 2014 r. w warszawskim klubie Space. W ramach konkursu przyznawane są nagrody „Złoty Bell”, które trafiają do przedstawicieli firm, wyróżniających się na rynku najlepszymi usługami i produktami w branży nowoczesnych technologii. Wydarzenie poprowadzili Agnieszka Cegielska i Jarosław Kuźniar.

 - To wspaniała wiadomość, że po raz kolejny, dostaliśmy tak prestiżową nagrodę jaką jest statuetka „Złoty Bell”.  Tym bardziej, że zdecydowali o tym internauci i użytkownicy tego modelu. To co wyróżnia model HTC One spośród urządzeń innych producentów to m.in. wyjątkowy design, aluminiowa obudowa i najlepszy w swojej klasie ekran Super LCD Full HD. Jeżeli jeszcze do tego dołożymy autorski interfejs HTC Sense, oraz potężne głośniki z technologią Boom Sound,  możemy powiedzieć, że HTC One nie ma sobie równych. Ponad to cieszymy się, że nasz flagowiec zaskarbił sobie sympatię nie tylko czytelników magazynu Mobility, ale również podbił serca gwiazd, projektantów i stylistów – mówi Agata Cichowicz, Head of Marketing, HTC Poland.

Na Gali, poza przedstawicielami największych branżowych firm, pojawiły się także osoby z polskiego show-bussinesu, którzy na co dzień używają modelu HTC One. Na Galę Mobility Trends przybyli projektanci Łukasz Jemioł oraz duet Paprocki & Brzozowski, Marcelina Zawadzka - Miss Polonia 2011 i piosenkarka – Magda Steczkowska, których serca zaskarbił sobie zwycięski smartfon od HTC.

HTC One może pochwalić się również tytułem „Produkt roku 2013” przyznanym przez redakcje magazynów IT Professional oraz PC World. Został także wybrany jako „Smartfon roku” w plebiscycie czytelników Magazynu T3.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

sylvana (2014-02-03 23:14:09)
Produkt roku...
to jest coś
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar