2014-01-11

RECENZJE REDAKCJI

Test Koncentrat antycellulitowy o działaniu chłodzącym firmy Marion

 
 

 
Dziś przychodzę do Was z recenzją kolejnego przetestowanego produktu, a jest nim Koncentrat antycellulitowy o działaniu chłodzącym firmy Marion.


Koncentrat antycellulitowy chłodzący to kuracja redukująca „skórkę pomarańczowa oraz tkankę tłuszczową na brzuchu, udach i pośladkach. Kosmetyk posiada dodatkowo działanie modelujące.

Zawarty kompleks składników aktywnych (kofeina, karnityna, wyciąg z morszczynu i listownicy, escyna, tripeptyd-1) poprawia mikrokrążenie, przyczynia się do modelowania sylwetki, ułatwiając spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, nawilża, ujędrnia i odżywia skórę. Efekt chłodzenia powoduje, że składniki aktywne wnikają do najgłębszych warstw naskórka. Koncentrat posiada płynną i lekką konsystencję.

 

Moja opinia:


Chyba każda z nas przyzna, że pięciodniowa kuracja antycellulitowa, to trochę za krótki czas, żeby skutecznie wygrać walkę z pomarańczową skórką. Opakowanie omawianego kosmetyku zawiera tylko pięć ampułek, a każda z nich zawiera po 6,5 ml preparatu. Dla mnie ogólnie koncentrat kojarzy się z gęstą konsystencją, a tutaj mamy do czynienia z produktem wręcz wodnistym. Aplikacja produktu na początku jest trochę niewygodna, ale kolejna nie sprawia już trudności. Koncentrat ma działanie chłodzące, jednak ja za bardzo tego efektu na skórze nie odczułam.

A działanie?


Cóż można powiedzieć o 5-dniowej kuracji? Przyznam, że efektu wyszczuplenia, a tym bardziej szczególnego działania na „pomarańczową skórkę” nie zauważyłam. Kosmetyk natomiast sprawił, że skóra w miejscu aplikacji jest delikatnie wygładzona. Myślę, że w celu osiągnięcia idealnego efektu, trzeba zużyć jeszcze kilka ampułek.


Tekst i zdjęcia:
Magdalena Ż.
 

Komentarze (3)

Salsa29 (2014-01-14 10:55:41)
:))
 Dla mnie koncentrat jest dobry,delikatnie chłodzi bez efekty "zamarzania".Przede wszystkim swietnie wygładza skórę, zero nierównosci,krostek(stosowałam dwie kuraywia skórę. Dla mnie to bardzo korzystny kosmetyk w niskiej cenie.
Paula (2014-01-12 11:00:24)
:)
Wydaje mi się, że z przynajmniej 5 opakowań tych ampułek dałoby cos więcej.
enigma1990 (2014-01-12 08:04:36)
:)
 O to coś dla mnie. Będę miała nową broń w walce z celulitem:D
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar