2014-01-08

RECENZJE REDAKCJI

Test Korektor i Fluid UNDRE TWENTY

Korektor i Fluid UNDRE TWENTY - recenzja.

Dzisiejsza moja recenzja dotyczyć będzie produktu Under Twenty  2w1, czyli aktywnego korektora punktowego oraz maskującego fluidu.

Aktywnymi składnikami kosmetyku, są:

- kwas salicylowy

- glukonian cynku

- wosk pszczeli

- witamina E

 

Pierwsza opinia dotyczyć będzie korektora o działaniu antybakteryjnym. Ten produkt stosowałam głównie na noc, ponieważ chciałam, aby jego działanie było skuteczniejsze.  Korektor ma zielony kolor. Kosmetyk swoją końcówką przypomina nieco szkolny korektor, dlatego też nakładałam go najpierw na palec, ponieważ źle się go aplikuje bezpośrednio na twarz. 

Jeśli chodzi o efekt stosowania, to specjalnie mnie nie zaskoczył. Korektor średnio radzi sobie ze zwalczaniem większych niedoskonałości cery. Faktem, jest to, że delikatnie je maskuje, ale w zupełności nie niweluje.

 


 

Na pochwałę za to zasługuje druga część kosmetyku, czyli maskujący fluid punktowy. Kosmetyk podobnie jak korektor też nakładałam na palec, a następnie aplikowałam go na cerę. Chociaż jego końcówka pozwalała na wygodną aplikację, to ja już z przyzwyczajenia tak mam, że tego typu kosmetyki nakładam palcem.  Plusem fluidu jest to, że dobrze rozprowadza się na skórze. Jego konsystencja jest trochę rzadka, ale w tym wypadku mi to nie przeszkadza. Kosmetyk delikatnie matuje niedoskonałości skóry i wyrównuje jej koloryt. Jeśli chodzi o trwałość, to efekt zmatowienia skóry utrzymuje się do 6-7 godzin.

 

Jeśli chodzi o wydajność  kosmetyku, to przyznam, że dość szybko on się zużywa.  Zarówno korektor jak i fluid są o tej samej pojemności, czyli po 7,5 ml produktu. Kosmetyk jest łatwo dostępny.

 

Moja ogólna ocena to 4

Tekst i zdjęcia:
Magdalena Ż.

Komentarze (1)

sylvana (2014-01-08 21:07:12)
Idealny dla mojej nastolatki ;)
z opcją korzystania w tym raz na jakiś czas przeze mnie
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar