2008-02-29

PLOTKI

Kate Hudson i Owen Wilson znowu razem?

28-letnia Kate została ostatnio zauważona, jak odwiedza 39-letniego aktora w jego domu w Kalifornii po rozdaniu Oskarów, na której Owen się pojawił. A już niedługo potem Owen został sfotografowany jak wychodzi z domu od Kate przed tym jak para znowu spotkała się po południu.Kate i Owen rozstali się w maju będąc ze sobą rok, po tym jak coś między nimi zaiskrzyło na planie "Ja, ty i on". Pierwsze plotki o domniemanym romansie pary pojawiły się w sierpniu 2006 r. m.in. w tym samym czasie, gdy Hudson podała do wiadomości, że rozstaje się ze swoim mężem Chrisem Robinsonem.

Trzy miesiące po tym jak Kate i Owen się rozstali, aktor znalazł się w szpitalu, gdyż chciał popełnić samobójstwo, a kilka dni przed tym wydarzeniem w gazetach pojawiły się zdjęcia Kate całującej komediowego aktora Daxa Sheparda. Aktorkę bardzo dotknęło to, co się wydarzyło i szczerze rozpłakała się na planie filmowym, gdy tylko dowiedziała się o próbie samobójstwa. Od tego tragicznego wydarzenia, które było krzykiem o pomoc, notowania Owena w Hollywood bardzo spadły, a sam aktor unikał wystąpień publicznych, aż do wieczoru gali rozdania Oskarów.

W ciągu ostatnich tygodni pojawiła się również plotka, że Kate Hudson jest w ciąży, ale aktorka zdecydowanie zaprzeczyła.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar