2013-12-04

Pielęgnacja ciała

Nowy standard domowej pielęgnacji ciała Bali Spa

koi umysł i zmysły
regeneruje i odżywia ciało
działa skutecznie, w oparciu o najnowocześniejsze technologie 

Niezwykła atmosfera indonezyjskiej wyspy Bali, wyjątkowy klimat miejsca nazywanego rajem na ziemi jest na wyciągnięcie ręki… Marka Bali SPA to harmonijne połączenie indonezyjskiej, naturalnej pielęgnacji z najnowocześniejszą technologią. To synergia, która pozwala wyciszyć umysł i skutecznie zregenerować ciało. Marka oferuje dwie wyjątkowe linie produktów do pielęgnacji ciała – każda z nich oparta jest o inne, skrupulatnie dobrane składniki aktywne, aby ujędrnić lub oczyścić ciało. Wyselekcjonowane oleje eteryczne koją umysł i przywracają równowagę zmysłom.

Nowatorska technologia
Tradycyjne receptury produktów Bali SPA połączono z technologicznie zaawansowanymi substancjami, których zadaniem  jest aktywować naturalne, obronne i regeneracyjne mechanizmy skóry. Formuły zawierają modulatory  wpływające na przyspieszenie i poprawę mechanizmów naprawczych zachodzących bezpośrednio w komórkach. Produkty Bali Spa wykorzystują naturalny potencjał naprawczy naszego ciała.

Biomimetyczne peptydy
Związki działające na zasadzie wiernego naśladownictwa naturalnych substancji, sterujących procesami metabolicznymi. Oddziaływują bezpośrednio na komórki docelowe. Bali Spa wykorzystuje peptydy  naśladujące czynnik mobilizujący: działające jak posłaniec, który wspomaga komunikację między komórkami skóry, aby poprawić proces regeneracji. Peptydy skutecznie stymulują komórki do produkcji kolagenu, elastyny i naturalnego kwasu hialuronowego.

Komórki macierzyste
Zastosowanie komórek macierzystych w kosmetologii uważa się za przełomowe odkrycie ostatnich lat. Komórki macierzyste mają zdolność do nieograniczonej liczby podziałów, pobudzają do aktywnego działania. Bali Spa wykorzystuje roślinne komórki macierzyste, które wykazują silne działanie regeneracyjne i antyoksydacyjne – zabezpieczają przed działaniem wolnych rodników, opóźniając tym samym  proces starzenia.

Czynnik Wzrostu
Substancja o budowie polipeptydowej stymulująca komórki do intensywnych podziałówi różnicowania się. Zastosowany w produktach do pielęgnacji ciała pozwala na intensywną regenerację i odżywienie skóry.

Technologia podwójnej enkapsulacji
Technologia umożliwiająca stabilizację cząstek składników aktywnych. Zwiększa efektywność i wydajność penetracyjną substancji aktywnych, jednocześnie chroniąc je przed działaniem czynników zewnętrznych.Bali SPA Sanur Sweet Senses
Linia ujędrniająca 


Poczuj luksus pielęgnacji SPA, rozkoszując się słodyczą zapachu Sanur.

Inspiracją do opracowania linii była mała miejscowość na Bali - Sanur, która do dziś jest miejscem, gdzie najsilniej pielęgnowane są indonezyjskie tradycje.

Produkty Sanur Sweet Senses skutecznie pomogą zadbać o elastyczność i ujędrnienie skóry. Stanowią synergiczne połączenie tradycyjnej indonezyjskiej pielęgnacji z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Formuła linii opiera się o starannie skomponowane olejki eteryczne i aminokwasy, które napinają skórę, poprawiają jej elastyczność i witalność oraz modelują kontur sylwetki. Kuszący, słodki zapach - wyselekcjonowana kompozycja indonezyjskich aromatów, wycisza umysł i przywraca zmysłom równowagę. 

Linia Sanur Spa Senses ujędrnia i odżywia skórę pozostawiając ją miękką i idealnie gładką.Ujędrniający peeling do ciała Bali Spa
Linia ujędrniająca Sanur Sweet Senses

Delikatne mikrogranulki z enzymem z papai złuszczają martwy naskórek i pomagają odmłodzić strukturę skóry. Dzięki specjalnym składnikom wyszczuplającym i ujędrniającym pomaga kształtować sylwetkę. Wzbogacony starannie skomponowanymi olejkami eterycznymi przywraca równowagę zmysłom i wycisza umysł.

pojemność 250 gr,
cena około: 34,90 pln


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar