2013-11-30

Pielęgnacja ciała

Kolejne wyróżnienie dla marki Exclusive Cosmetics SPA

Produkty Exclusive Cosmetics z serii SPA zostały docenione na IX Forum Pielęgnacji Dłoni, Stóp i Paznokci. Główne nagrody PEDI AWARD 2013 oraz MANUS AWARD 2013 zostały przyznane za intensywnie regenerujące skarpetki oraz rękawiczki z serii Exclusive Cosmetics SPA.

 

 


PEDI AWARD 2013 oraz MANUS AWARD 2013 to konkursy organizowane przez Centrum kosmetyki
i promocji zdrowia „Estetyka”. Już po raz dziewiąty, 24 listopada 2013 roku w warszawskim hotelu Gromada Centrum odbyło się Forum Pielęgnacji Dłoni, Stóp i Paznokci ESTETYKA MANUS 2013, na którym przyznano prestiżowe nagrody. Najlepszym produktem do pielęgnacji dłoni w kategorii Polskie Produkty Profesjonalne okazały się rękawiczki Exclusive Cosmetics SPA. Natomiast zaszczytne II miejsce zostało przyznane skarpetkom z serii SPA za Najlepszy  produkt do Pielęgnacji Stóp w Kategorii Polskie Produkty Profesjonalne.

Celem konkursu jest promowanie produktów do pielęgnacji stóp oraz dłoni. Wyróżnienie ma na celu zwrócenie uwagi konsumentów i przedstawienie korzyści płynących ze stosowania najlepszej jakości kosmetyków. Produkty które zostały docenione na Forach Pielęgnacji Dłoni, Stóp i Paznokci cieszą się ogromną popularnością wśród kosmetyczek i ekspertów z zakresu kosmetologii.

Bardzo nas cieszy kolejne wyróżnienie. Seria SPA regularnie zdobywa zaufanie konsumentek oraz kosmetyczek dzięki swojej wysokiej jakości, innowacyjności oraz skuteczności – komentuje Żaneta Orlińska, Project Manager ŚWIT Pharma.


*     *     *
Skarpetki Exclusive Cosmetics SPA i Rękawiczki Exclusive Cosmetics SPA dostępne są w supermarketach Auchan i Real oraz sklepie internetowym ŚWIT PHARMA.
 
 

Komentarze (1)

sylvana (2013-12-01 20:55:13)
Gratulacje...
na pewno wypróbuję
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar