2013-11-28

Zakończone

Konkurs Wygraj zestawy Nutrikosmetyków My Beauty System

Walcząc z upływającym czasem w codziennej pielęgnacji ciała przede wszystkim skupiamy się na twarzy. Wynika to z tego, iż błędnie wydaje się nam, że tylko ona bezpośrednio zdradza nasz wiek. W związku z tym nasza domowa kosmetyczka to głównie kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji twarzy. Natomiast kwestie pielęgnacji ciała niesłusznie spychamy na drugi plan. A przecież nasz wygląd czyli również uroda mają swoje źródło nie tylko w tym, co zakładamy na siebie lub czym się pomalujemy, ale również w tym, co dostarczymy naszemu organizmowi od środka. Dlatego warto postawić na Nutrikosmetyki.

Zapraszamy do konkursu
, w którym do wygrania zestawy Nutrikosmetyków, które zadbają o wasze ciała od wewnątrz.
 


 


Co należy zrobić?

W komentarzach pod konkursem zamieść odpowiedź na pytanie:

 
Dlaczego Twoim zdaniem warto w pielęgnacji urody postawić na Nutrikosmetyki?


Co można wygrać?


Do wygrania mamy 12 zestawów:


My Hair and Nails Repair  + My Wrinkle Control - 6 zestawów.

My Hair and Nails Repair + My Age Perfectiom - 6 zestawów.Zwycięży 12 najciekawszych odpowiedzi.


Uwaga - zestawy zostaną przydzielone losowo.

 
Opis nagród:My Hair and Nails Repair

Zwiększ witalność włosów i wyeliminuj ich wypadanie oraz łamliwość paznokci. Dzięki sekretowi orientalnego piękna, My Hair and Nails Repair rewitalizuje włosy i paznokcie czyniąc je mocnymi i pięknymi. Składniki aktywne: Olej z kiełków pszenicy, L-cysteina, Żelazo, L-metionina, Lecytyna sojowa, Wyciąg z pędów bambusa, L-lizyna, Witamina E, Hydrolizat protein ryżu i Selenian sodu (zawierający selen), Witamina B12, Witamina B6, Witamina D3, Biotyna.

My Wrinkle Control

Zadbaj o młody wygląd skóry, „trzymaj zmarszczki pod kontrolą”. Dzięki odpowiednio dobranym, naturalnym składnikom, My Wrinkle Control efektywnie redukuje zmarszczki i zwiększa elastyczność skóry, co wpływa na jej młody i zdrowy wygląd. Składniki aktywne: Olej z nasion ogórecznika (zawierający kwas gammalinolenowy), Naturalny Kolagen z ryb morskich, Olej sojowy, Izoflawony sojowe, L-histydyna, Lecytyna sojowa, Żelazo, Luteina, Astaksantyna w formie płynnej, Kwas alfa-liponowy, Ekstrakt z kłącza ostryżu długiego, Ekstrakt z granatu, Witamina E, Koenzym Q10, Witamina B6, Witamina B2, Miedź, Witamina D3.

My Age Perfection

Zapobiegaj procesom starzenia każdego dnia. Dzięki specjalnie dobranej „bombie” aktywnych składników, My Age Perfection pomaga dłużej utrzymać młodość, witalność oraz piękny i zdrowy wygląd. Składniki aktywne: Olej z nasion ogórecznika (zawierający kwas gamma-linolenowy), Wyciąg suchy z nasion kakaowca (zawierający polifenole), Witamina C, Wyciąg z zielonej herbaty, Kwas hialuronowy, Likopen, Lecytyna sojowa (zawierająca fosfolipidy), Wyciąg z guarany (zawierający kofeinę), Witamina E, Luteina, Astaksantyna w postaci płynnej, Koenzym Q10, Dwutlenek krzemu, Cynk, Mieszanina tokotrienoli w postaci płynnej, Miedź, Witamina A, Selen, Witamina D3.


Więcej o Nutrikosmetykach znajdziesz TUTAJ.
Konkurs trwa od 28 listopada 2013 do 12 grudnia 2013
.REGULAMIN KONKURSU.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1.1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „Konkurs Wygraj zestawy Nutrikosmetyków My Beauty System” (zwany dalej „Konkursem”).

1.2. Regulamin ("Regulamin Konkursu") stanowi podstawę Konkursu oraz określa prawa
i obowiązki jego uczestników.

1.3. Organizatorem Konkursu jest portal udziewczyn.pl

1.4. Konkurs będzie przeprowadzony w okresie od dnia 28 listopada 2013 do 12 grudnia 2013 roku za pośrednictwem internetu. Uczestnik bierze udział w Konkursie od chwili wysłania zgłoszenia udziału w Konkursie, do chwili zakończenia Konkursu lub wcześniejszej rezygnacji z udziału w Konkursie.

1.5. Organizator konkursu ma prawo przedłużyć konkurs bez podania powodu.

1.6. Organizator konkursu zastrzega sobie prawa do wykorzystania przesłanych tekstów bądź zdjęć w celach marketingowych oraz przekazania tych praw sponsorowi.

§ 2 Udział w Konkursie

2.1.Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na stałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie.

W wyjątkowych sytuacjach i tylko w niektórych konkursach, mogą brać udział również osoby niepełnoletnie, ale tylko i wyłącznie za wiedzą i zgodą rodziców, bądź opiekunów, w tym celu przed udziałem w konkursie, należy się skontaktować z redakcją, aby uzyskać taką zgodę.

2.2.W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani przedstawiciele Organizatora jak i inne osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich najbliższej rodziny (tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków, osób pozostających w stosunku przysposobienia oraz we wspólnym pożyciu).

2.3.Jednej osobie może być przypisany tylko jeden numer IP komputera; wszelkie odpowiedzi konkursowe zawierające różne nicki, a mające to samo IP będą od razu uznawane za próbę zwiększenia swoich szans w konkursie, co będzie uznawane za nieuczciwe; takie osoby pozbawiają się możliwości wygrania nagród.

2.4.Zadaniem uczestnika Konkursu jest odpowiedź na pytanie:
Dlaczego Twoim zdaniem warto w pielęgnacji urody postawić na Nutrikosmetyki?


Uczestnik powinien dokładnie przeczytać zadanie konkursowe, gdyż zamieszczenie odpowiedzi w niewłaściwym miejscu, eliminuje go z udziału w konkursie.

2.5.Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

2.6. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby, nie można również podawać danych innych osób, czy instytucji w celu przesłania nagrody. Dane do wysyłki powinny być zgodne z danymi osoby zarejestrowanej na portalu.

2.7. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane, zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia jego zwycięzców i przyznania im nagród przewidzianych niniejszym Regulaminem, i zostaną usunięte niezwłocznie po upływie terminu na składanie reklamacji co do przebiegu Konkursu. Administratorem danych osobowych jest Organizator. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia przyznanie nagrody w Konkursie. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Organizator zastrzega, że dane osobowe zwycięzców Konkursu mogą zostać opublikowane w ramach ogłoszenia wyników Konkursu w serwisie udziewczyn.pl

§ 3 Przebieg Konkursu

3.1.Warunkiem udziału w Konkursie jest spełnienie wymagań, określonych w §2 Regulaminu oraz przystąpienie do Konkursu zgodnie z zasadami niniejszego paragrafu.
Uczestnicy przystępując do Konkursu zamieszczają swoje w komentarzach pod konkursem.
Odpowiedzi należy wysyłać tak, aby wpłynęły na serwer w terminie przyjmowania zgłoszeń, o którym mowa w §1 ust. 4. Odpowiedzi, które wpłyną na serwer przed lub po terminie określonym powyżej, nie będą brały udziału w Konkursie.

Po przesłaniu zgłoszenia konkursowego uczestnik nie może dokonywać w nim żadnych zmian.

3.2.Nad prawidłowością przebiegu Konkursu czuwać będzie jury, złożone z przedstawicieli Organizatora. Jury będzie nadzorować wykonanie przez Organizatora wszystkich zobowiązań wynikających z niniejszego Regulaminu.

§ 4 Zwycięzcy i nagrody w Konkursie

4.1. Zwycięzcami Konkursu zostaną osoby, które zamieszczą najciekawsze odpowiedzi.

4.2.Nagrody zostaną wysłane zwycięzcom przez redakcję, bądź  sponsora w terminie +- do 3 miesięcy licząc od daty otrzymania adresu do wysyłki za pośrednictwem poczty polskiej, bądź firmy kurierskiej na adres pocztowy podany przez zwycięzcę w mailu.

Nagroda może się różnić od zamieszczonego zdjęcia, w pewnych przypadkach losowych, bądź niezależnych od redakcji, czy sponsora, może to być inny fason, model czy też kolor, gdyż przy ciągłej sprzedaży nie ma możliwości zagwarantowania, że dany produkt będzie na stanie.

4.3.Wyłonienie laureatów następuje w terminie podanym w treści konkursu, a gdy takiego zapisu nie ma, wyłonienie laureatów nastąpi w terminie do +- 1 miesiąca, licząc od daty zakończenia konkursu (nadsyłania zgłoszeń).

Po każdym wyłonieniu laureatów, redakcja zamieszcza wyniki konkursu na portalu www.udziewczyn.pl, więc obowiązkiem uczestnika konkursu jest regularne sprawdzanie, czy takie wyniki się pojawiły, gdyż od momentu ich opublikowania, laureat ma tylko 5 dni na przesłanie swoich danych do wysyłki, jeśli tego nie zrobi, jego prawo do nagrody wygasa i przechodzi na Organizatora, bądź redakcja wyłania innego laureata na jego miejsce. W przypadku braku uczestników, możliwe jest zorganizowanie dogrywki. Od tej decyzji nie ma odwołania.
REDAKCJA NIE ZAWIADAMIA O WYGRANEJ, UCZESTNIK KONKURSU SAM MUSI SPRAWDZAĆ WYNIKI NA PORTALU!!!

4.4.Laureat konkursu powinien wysłać swoje dane do wysyłki nagrody, na podaną w wynikach konkursu pocztę e-mail bądź wewnętrzną (zawsze to będzie napisane)gdyż redakcja nie odpowiada za sytuację, gdy adres trafi na niewłaściwą pocztę.

4.5.Jeżeli zwycięzca Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w § 2, 3 i 4 Regulaminu bądź nie odbierze przyznanej mu nagrody w terminie 14 (czternastu dni) od wysłania przez Organizatora, jego prawo do nagrody wygasa.

4.6.Organizator nie odpowiada za skutki podania przez Uczestnika nieprawdziwych danych uniemożliwiających wydanie nagrody.

4.7.Lista zwycięzców Konkursu zostanie opublikowana przez Organizatora na stronie portalu udziewczyn.pl

4.8.Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym Regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.

4.9.W przypadku wygaśnięcia prawa zwycięzcy Konkursu do nagrody, nagroda pozostaje do dyspozycji Organizatora.

§ 5 Postanowienia Szczególne

W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwycięzcy Konkursu oświadczają, że:

posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej kompozycji i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich;
Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.

zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora życzeń w zakresie publikacji wyników Konkursu.

poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w niniejszym Regulaminie, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www.udziewczyn.pl lub na stronach innych serwisów internetowych prowadzonych przez Organizatora.

§ 6 Reklamacje

6.1.Reklamacje związane z danym Konkursem będą przyjmowane drogą elektroniczną na adres Agnieszka@udziewczyn.pl w terminie 7 dni od daty publikacji listy zwycięzców danego Konkursu.

Reklamacje powinny zawierać imię, nazwisko, dokładny adres, rodzaj konkursu, datę, dokładny opis i powód reklamacji.

6.2.Reklamacje będą rozpatrywane nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji.

6.3.Decyzja Komisji Reklamacyjnej, co do zgłoszonej reklamacji jest ostateczna, co nie wyłącza prawa uczestnika do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń na drodze postępowania sądowego.


§ 7 Postanowienia Końcowe

7.1.W przypadku różnicy zdań komisji konkursowej, co do wyłonienia laureatów, decyduje również ich aktywność na portalu i forum www.udziewczyn.pl

7.2.Redakcja nie odpowiada za wydłużenie czasu przesyłki przez sponsora, jej zaginięcie, bądź też niezgodność rozmiarów, fasonów itp.

W pewnych okolicznościach, na prośbę zwycięzcy konkursu, redakcja może podjąć działania  mające na celu wyjaśnienie sprawy i doprowadzenie do jej rozwiązania na korzyść laureata.

7.3.Uczestnicy konkursu zgadzają się na otrzymywanie newslettera i reklam.


Niniejszy Regulamin wchodzi w życie 28 listopada 2013. 

 

Komentarze (36)

karioka (2013-12-03 16:30:53)
konkurs
 Picie 2 l wody, odpowiednie kremy i sama dieta  to nie wszystko, co powinna stosować kobieta.  Są jeszcze i tutaj moja tajemnica słodka  nutrikosmetyki, które pomagają poprawić urodę od środka.  To właśnie one nie bez racji  nadają się do takowej pielęgnacji.  Ponadto sprawiają,   że wygląd naszych włosów lub cer szybko poprawiają.  Dzięki nim możemy poczuć się wyjątkowo  i wyglądać zdrowo i odlotowo.
żaneta (2013-12-02 10:30:36)
konkurs nutrikosmetyki!!!
Warto postawić na nutrikosmetyki,ponieważ nasza dieta nie zawsze jest taka jak być powinna i zmiana nawyków żywieniowych czasem nie wystarcza aby zachować piękną cerę czy włosy dlatego wtedy suplementy diety w postaci nutrikosmetyków są  świetnym dodatkiem do posiłków,które to wspomagają ten proces i uzupełniają wszelakie braki.Nastepnym argumentem,który przemawia za tym,iż nutrikosmetyki warto przyjmować jest fakty,iż pozwolają nam one  zachować młody wygląd skóry,powstrzymując proces starzenia,dostarczają także makro i mikroelementów i walczą z redukcją tzw "skórki pomarańczowej" zmorą wielu kobiet niestety.Nutrikosmetyki to oszczędzanie czasu i pewność że pomogą,gdy nawet najdroższe kosmetyki które wklepujemy w skórę codziennie nie zawsze okazują się przynosić upragnione rezultaty.Skład nutrikosmetyków jest dobrany odpowiednio do potrzeb naszej skóry,włosów czy paznokci,ponadto ich cena także zachęca do zakupu,gdyż często jest dużo niższa niż markowych drogich kosmetyków. Witaminy i minerały są ważne dla organizmu zwłaszcza teraz-zimą.W tym okresie bardziej niż kiedykolwiek powinniśmy uzupełniać to,czego nie zapewnia nam natura.Zbliża się okres karnawałowy warto więc robić wszystko,aby zachwycić pięknym wyglądem zwłaszcza płeć przeciwną:):):) dlatego swietnym pomysłem jest wspomaganie się supelemetami diety w postaci nutrikosmetyków,bo należy pamietać że to one wspomagają leczenie konkretnych schorzeń czy defektów urodowych.Najlepiej wybierać produkty o działaniu nakierowanym na określoną dolegliwość,wtedy ich skuteczność jest naprawdę bardzo duża.Od roku przyjmuję nutrikosmetyki na włosy ( oczywiście z przerwami) ponieważ nadmiar jest tak samo zły jak niedobór,moje włosy były cienkie,łamliwe i matowe,obciążone nadmiernie zabiegami fryzjerskimi,dziś natomiast mogę z wielką dumą powiedzić że ich stan dzięki tym suplementą porawił się w 100%!!!:) To dla mnie najlepszy dowód na to że one naprawdę działają! Czytałam kiedyś że nutrikosmetyki i inne suplement diety zanim dotrą do celu jaki im postawimy,najpierw obniżą nam cholesterol i oczyszczą tetnicę ze złogów miażdżycowych! To naprawdę ogromna zaleta niektórych nutrikosmetyków i kolejny argument "ZA" że powinniśmy je przyjmować nie zniechęcając się że często na efekty trzeba troche poczekać!!!:)
Anna (2013-12-01 12:29:27)
kosmetyk- od środka
Odpowiedź zapewne wyda się oczywista, ale prawdziwa. Dzięki Nutrikosmetykom rzeczywiście dbamy o siebie, jedynie działanie od wewnątrz może przynieść stałe efekty. Od zawsze wiadomo, że dla pieknej skóry i włosów najważniejszy jest właściwy  dobór witamin i innych składników odżywczych. Niestety w dzisiejszym, zabieganym świecie trudno znaleźć czas na dokładne komponowanie posiłków. Poprzez stosowanie Nutrikosmetyków mamy pewność, że dostrarczamy organizmowi wszystko, czego potrzebuje byśmy mogły czuć się i wyglądać pięknie i młodo. Kosmetyki stosowane "od zewnątrz" nie usuwają problemu, jedynie powierzchownie go maskują, a my trawmy w złudzeniu, że wszystko jest w porządku.
agutek (2013-12-01 11:16:44)
Nutrikosmetyki
Uwaga, uwaga - ostrzegamy! Nutrikosmetyki -to bezlitosna broń każdej kobiety i nie  tylko! Atakuje niedoskonałości i braki od wewnątrz. Jescze nikt z  Nutrikosmetykami nie wygrał!  Ponieważ można je kupić za niewielkie pieniądze, a ich dostępność jest nieograniczona- ostrzeagmy! !!Po zastosowaniu- znikają wszelkie Twoje problemy!!!!
AniaS (2013-12-01 08:45:33)
Nutrikosmetyki to podstawa!
Każda z nas chyba wie, a jak nie wie, to niech przeczyta, że dbanie o urodę powinno zacząć się "od środka".aden krem czy maseczka, nie pomoże gdy organizmowi brak witamin czy minerałów. A tak się składa, że mało kto idealnie zdrowo je, nie ma stresów, ma idelane poziomy hormonów, witamin i minerałów w organizmie. I właśnie tu przydają się nutrikosmetyki. A do tego niezły krem i jesteśmy "w domu" ;)  
Magdalena M (2013-11-30 22:56:50)
Nutrikosmetyki
 Niedawno zainspirowało mnie przesłanie z książki "Sztuka prostoty" Dominique Loreau:  "Gdy poczujesz się dobrze w swojej skórze, będziesz mogła zapomnieć o sprawach ciała i zająć się kwestiami duchowymi, wieść życie pełne sensu i poczucia szczęścia". Nutrikosmetyki bezsprzecznie są idealnym towarzyszem na drodze do osiągnięcia tego celu!
Ciekawska Magdalena (2013-11-29 19:52:41)
:)
Warto zainwestować w suplementy diety takie jak Nutrikosmetyki ponieważ jestem zdania iż pewne czynności związane ze starzeniem lepiej zawczasu zwalczać niż potem leczyć jak np zmarszczki, które gdy już mamy mozemy tylko spłycić, a nie całkowicie zlikwidować, a więc lepiej zawczasu sprawić aby one pojawił się jak najpóźniej. Na rynku jest wiele marek tego typu produktów ale czy wszystkie mają odpowiedni skład?
Paula (2013-11-29 17:51:18)
Nutrikosmetyki
Warto zainwestować w Nutrikosmetyki, gdyż uzdrawianie ciała od wewnątrz jest bardzo ważne i daje dużo lepsze efekty! Dodatkowo pozwala nam to zaoszczędzić więcej czasu- wystarczy rano czy wieczorem łyknąć kapsułkę, niż spędzać godzinę przy pilingach, masażach, nakładaniu masek, balsamów! Ja zawsze bardziej ufam właśnie specyfikom kosmeceutycznym które działają od środka uzupełniając braki naturalnych substancji niezbędnych mojemu organizmowi do bycia piękną!
Nusia (2013-11-29 14:06:36)
Dobra inwestycja.
Bo warto inwestować w samego siebie, swoją urodę i zdrowie. Dodatkowo sama wygrana na pewno da dużo radości :)
Lidia Jolanta (2013-11-29 14:02:30)
Nutri dla ducha:)
Ja wiem napewno z teorii, z doświadczenia, z rozmów, z obserwacji, że "JESLI DUCH NIEOCHOCZY, TO CIAŁO MDŁE". W skrócie- nie można uśmiechac się szczerze, gdy smutek w sercu. Nie możemy wyglądac jak słodkie, świeże polskie malinki, gdy brak nam witaminki:)
Strona komentarzy 3 z 4
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar