2013-11-28

Zakończone

Konkurs Wygraj zestawy Nutrikosmetyków My Beauty System

Walcząc z upływającym czasem w codziennej pielęgnacji ciała przede wszystkim skupiamy się na twarzy. Wynika to z tego, iż błędnie wydaje się nam, że tylko ona bezpośrednio zdradza nasz wiek. W związku z tym nasza domowa kosmetyczka to głównie kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji twarzy. Natomiast kwestie pielęgnacji ciała niesłusznie spychamy na drugi plan. A przecież nasz wygląd czyli również uroda mają swoje źródło nie tylko w tym, co zakładamy na siebie lub czym się pomalujemy, ale również w tym, co dostarczymy naszemu organizmowi od środka. Dlatego warto postawić na Nutrikosmetyki.

Zapraszamy do konkursu
, w którym do wygrania zestawy Nutrikosmetyków, które zadbają o wasze ciała od wewnątrz.
 


 


Co należy zrobić?

W komentarzach pod konkursem zamieść odpowiedź na pytanie:

 
Dlaczego Twoim zdaniem warto w pielęgnacji urody postawić na Nutrikosmetyki?


Co można wygrać?


Do wygrania mamy 12 zestawów:


My Hair and Nails Repair  + My Wrinkle Control - 6 zestawów.

My Hair and Nails Repair + My Age Perfectiom - 6 zestawów.Zwycięży 12 najciekawszych odpowiedzi.


Uwaga - zestawy zostaną przydzielone losowo.

 
Opis nagród:My Hair and Nails Repair

Zwiększ witalność włosów i wyeliminuj ich wypadanie oraz łamliwość paznokci. Dzięki sekretowi orientalnego piękna, My Hair and Nails Repair rewitalizuje włosy i paznokcie czyniąc je mocnymi i pięknymi. Składniki aktywne: Olej z kiełków pszenicy, L-cysteina, Żelazo, L-metionina, Lecytyna sojowa, Wyciąg z pędów bambusa, L-lizyna, Witamina E, Hydrolizat protein ryżu i Selenian sodu (zawierający selen), Witamina B12, Witamina B6, Witamina D3, Biotyna.

My Wrinkle Control

Zadbaj o młody wygląd skóry, „trzymaj zmarszczki pod kontrolą”. Dzięki odpowiednio dobranym, naturalnym składnikom, My Wrinkle Control efektywnie redukuje zmarszczki i zwiększa elastyczność skóry, co wpływa na jej młody i zdrowy wygląd. Składniki aktywne: Olej z nasion ogórecznika (zawierający kwas gammalinolenowy), Naturalny Kolagen z ryb morskich, Olej sojowy, Izoflawony sojowe, L-histydyna, Lecytyna sojowa, Żelazo, Luteina, Astaksantyna w formie płynnej, Kwas alfa-liponowy, Ekstrakt z kłącza ostryżu długiego, Ekstrakt z granatu, Witamina E, Koenzym Q10, Witamina B6, Witamina B2, Miedź, Witamina D3.

My Age Perfection

Zapobiegaj procesom starzenia każdego dnia. Dzięki specjalnie dobranej „bombie” aktywnych składników, My Age Perfection pomaga dłużej utrzymać młodość, witalność oraz piękny i zdrowy wygląd. Składniki aktywne: Olej z nasion ogórecznika (zawierający kwas gamma-linolenowy), Wyciąg suchy z nasion kakaowca (zawierający polifenole), Witamina C, Wyciąg z zielonej herbaty, Kwas hialuronowy, Likopen, Lecytyna sojowa (zawierająca fosfolipidy), Wyciąg z guarany (zawierający kofeinę), Witamina E, Luteina, Astaksantyna w postaci płynnej, Koenzym Q10, Dwutlenek krzemu, Cynk, Mieszanina tokotrienoli w postaci płynnej, Miedź, Witamina A, Selen, Witamina D3.


Więcej o Nutrikosmetykach znajdziesz TUTAJ.
Konkurs trwa od 28 listopada 2013 do 12 grudnia 2013
.REGULAMIN KONKURSU.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1.1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „Konkurs Wygraj zestawy Nutrikosmetyków My Beauty System” (zwany dalej „Konkursem”).

1.2. Regulamin ("Regulamin Konkursu") stanowi podstawę Konkursu oraz określa prawa
i obowiązki jego uczestników.

1.3. Organizatorem Konkursu jest portal udziewczyn.pl

1.4. Konkurs będzie przeprowadzony w okresie od dnia 28 listopada 2013 do 12 grudnia 2013 roku za pośrednictwem internetu. Uczestnik bierze udział w Konkursie od chwili wysłania zgłoszenia udziału w Konkursie, do chwili zakończenia Konkursu lub wcześniejszej rezygnacji z udziału w Konkursie.

1.5. Organizator konkursu ma prawo przedłużyć konkurs bez podania powodu.

1.6. Organizator konkursu zastrzega sobie prawa do wykorzystania przesłanych tekstów bądź zdjęć w celach marketingowych oraz przekazania tych praw sponsorowi.

§ 2 Udział w Konkursie

2.1.Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na stałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie.

W wyjątkowych sytuacjach i tylko w niektórych konkursach, mogą brać udział również osoby niepełnoletnie, ale tylko i wyłącznie za wiedzą i zgodą rodziców, bądź opiekunów, w tym celu przed udziałem w konkursie, należy się skontaktować z redakcją, aby uzyskać taką zgodę.

2.2.W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani przedstawiciele Organizatora jak i inne osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich najbliższej rodziny (tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków, osób pozostających w stosunku przysposobienia oraz we wspólnym pożyciu).

2.3.Jednej osobie może być przypisany tylko jeden numer IP komputera; wszelkie odpowiedzi konkursowe zawierające różne nicki, a mające to samo IP będą od razu uznawane za próbę zwiększenia swoich szans w konkursie, co będzie uznawane za nieuczciwe; takie osoby pozbawiają się możliwości wygrania nagród.

2.4.Zadaniem uczestnika Konkursu jest odpowiedź na pytanie:
Dlaczego Twoim zdaniem warto w pielęgnacji urody postawić na Nutrikosmetyki?


Uczestnik powinien dokładnie przeczytać zadanie konkursowe, gdyż zamieszczenie odpowiedzi w niewłaściwym miejscu, eliminuje go z udziału w konkursie.

2.5.Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

2.6. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby, nie można również podawać danych innych osób, czy instytucji w celu przesłania nagrody. Dane do wysyłki powinny być zgodne z danymi osoby zarejestrowanej na portalu.

2.7. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane, zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia jego zwycięzców i przyznania im nagród przewidzianych niniejszym Regulaminem, i zostaną usunięte niezwłocznie po upływie terminu na składanie reklamacji co do przebiegu Konkursu. Administratorem danych osobowych jest Organizator. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia przyznanie nagrody w Konkursie. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Organizator zastrzega, że dane osobowe zwycięzców Konkursu mogą zostać opublikowane w ramach ogłoszenia wyników Konkursu w serwisie udziewczyn.pl

§ 3 Przebieg Konkursu

3.1.Warunkiem udziału w Konkursie jest spełnienie wymagań, określonych w §2 Regulaminu oraz przystąpienie do Konkursu zgodnie z zasadami niniejszego paragrafu.
Uczestnicy przystępując do Konkursu zamieszczają swoje w komentarzach pod konkursem.
Odpowiedzi należy wysyłać tak, aby wpłynęły na serwer w terminie przyjmowania zgłoszeń, o którym mowa w §1 ust. 4. Odpowiedzi, które wpłyną na serwer przed lub po terminie określonym powyżej, nie będą brały udziału w Konkursie.

Po przesłaniu zgłoszenia konkursowego uczestnik nie może dokonywać w nim żadnych zmian.

3.2.Nad prawidłowością przebiegu Konkursu czuwać będzie jury, złożone z przedstawicieli Organizatora. Jury będzie nadzorować wykonanie przez Organizatora wszystkich zobowiązań wynikających z niniejszego Regulaminu.

§ 4 Zwycięzcy i nagrody w Konkursie

4.1. Zwycięzcami Konkursu zostaną osoby, które zamieszczą najciekawsze odpowiedzi.

4.2.Nagrody zostaną wysłane zwycięzcom przez redakcję, bądź  sponsora w terminie +- do 3 miesięcy licząc od daty otrzymania adresu do wysyłki za pośrednictwem poczty polskiej, bądź firmy kurierskiej na adres pocztowy podany przez zwycięzcę w mailu.

Nagroda może się różnić od zamieszczonego zdjęcia, w pewnych przypadkach losowych, bądź niezależnych od redakcji, czy sponsora, może to być inny fason, model czy też kolor, gdyż przy ciągłej sprzedaży nie ma możliwości zagwarantowania, że dany produkt będzie na stanie.

4.3.Wyłonienie laureatów następuje w terminie podanym w treści konkursu, a gdy takiego zapisu nie ma, wyłonienie laureatów nastąpi w terminie do +- 1 miesiąca, licząc od daty zakończenia konkursu (nadsyłania zgłoszeń).

Po każdym wyłonieniu laureatów, redakcja zamieszcza wyniki konkursu na portalu www.udziewczyn.pl, więc obowiązkiem uczestnika konkursu jest regularne sprawdzanie, czy takie wyniki się pojawiły, gdyż od momentu ich opublikowania, laureat ma tylko 5 dni na przesłanie swoich danych do wysyłki, jeśli tego nie zrobi, jego prawo do nagrody wygasa i przechodzi na Organizatora, bądź redakcja wyłania innego laureata na jego miejsce. W przypadku braku uczestników, możliwe jest zorganizowanie dogrywki. Od tej decyzji nie ma odwołania.
REDAKCJA NIE ZAWIADAMIA O WYGRANEJ, UCZESTNIK KONKURSU SAM MUSI SPRAWDZAĆ WYNIKI NA PORTALU!!!

4.4.Laureat konkursu powinien wysłać swoje dane do wysyłki nagrody, na podaną w wynikach konkursu pocztę e-mail bądź wewnętrzną (zawsze to będzie napisane)gdyż redakcja nie odpowiada za sytuację, gdy adres trafi na niewłaściwą pocztę.

4.5.Jeżeli zwycięzca Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w § 2, 3 i 4 Regulaminu bądź nie odbierze przyznanej mu nagrody w terminie 14 (czternastu dni) od wysłania przez Organizatora, jego prawo do nagrody wygasa.

4.6.Organizator nie odpowiada za skutki podania przez Uczestnika nieprawdziwych danych uniemożliwiających wydanie nagrody.

4.7.Lista zwycięzców Konkursu zostanie opublikowana przez Organizatora na stronie portalu udziewczyn.pl

4.8.Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym Regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.

4.9.W przypadku wygaśnięcia prawa zwycięzcy Konkursu do nagrody, nagroda pozostaje do dyspozycji Organizatora.

§ 5 Postanowienia Szczególne

W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwycięzcy Konkursu oświadczają, że:

posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej kompozycji i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich;
Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.

zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora życzeń w zakresie publikacji wyników Konkursu.

poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w niniejszym Regulaminie, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www.udziewczyn.pl lub na stronach innych serwisów internetowych prowadzonych przez Organizatora.

§ 6 Reklamacje

6.1.Reklamacje związane z danym Konkursem będą przyjmowane drogą elektroniczną na adres Agnieszka@udziewczyn.pl w terminie 7 dni od daty publikacji listy zwycięzców danego Konkursu.

Reklamacje powinny zawierać imię, nazwisko, dokładny adres, rodzaj konkursu, datę, dokładny opis i powód reklamacji.

6.2.Reklamacje będą rozpatrywane nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji.

6.3.Decyzja Komisji Reklamacyjnej, co do zgłoszonej reklamacji jest ostateczna, co nie wyłącza prawa uczestnika do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń na drodze postępowania sądowego.


§ 7 Postanowienia Końcowe

7.1.W przypadku różnicy zdań komisji konkursowej, co do wyłonienia laureatów, decyduje również ich aktywność na portalu i forum www.udziewczyn.pl

7.2.Redakcja nie odpowiada za wydłużenie czasu przesyłki przez sponsora, jej zaginięcie, bądź też niezgodność rozmiarów, fasonów itp.

W pewnych okolicznościach, na prośbę zwycięzcy konkursu, redakcja może podjąć działania  mające na celu wyjaśnienie sprawy i doprowadzenie do jej rozwiązania na korzyść laureata.

7.3.Uczestnicy konkursu zgadzają się na otrzymywanie newslettera i reklam.


Niniejszy Regulamin wchodzi w życie 28 listopada 2013. 

 

Komentarze (36)

Kamila (2013-12-22 00:00:39)
NutriCuda
 Nutrikosmetyk i są nieodzwownym dodatkiem wdzisiyjemy szybko, jedzenie est przetworzone a więc i mniej wartościowe, nie sposób czasem dostarczyć odpowiedniej dawki witamin jakbyśmy się starali. Dieta zbilansowana  zdrowa bogata w warzywa i owoce to podstawa, ale nutrikosmetyki to ulga i wspaniały wynalazek aby wzmocnić i wspomóc swój orgaznizm! a więc czego brakuje mamy w pigułce cud i jesteśmy zdrowi i piękni:) 
tusia1100 (2013-12-18 17:28:01)
Nutrikosmetyki
 Wiele z nas skupia się na dbaniu od siebie od zewnątrz, uzywamy kremów, serum, peelingów, a tak naprawdę najwazniejsze jest to, co się dzieje wewnątrz. Niełatwo jest jednak tak skomponować dietę, by zawierała wszystkie potrzebne nam wartości w odpowiednich ilościach, łatwym rozwiązaniem są wtedy kapsułki.
rubi1 (2013-12-12 22:42:21)
konkurs
Obecnie żyjemy we wspaniałych czasach, które oferują nam mnóstwo produktów, kosmetyków i innych rzeczy, które sprawiają, że możemy wyglądać pięknie i czuć się lepiej. Nasze babcie, czy mamy nie miały tyle „kosmetyko” szczęścia, musiały zadowolić się tym co oferują im sklepy, a zazwyczaj było tego mało lub wcale albo traciły czas na przyrządzanie domowych kosmetyków. Współczesne kobiety mają dostęp do wszystkiego i dlaczego by z tego nie korzystać. Nutrikosmetyki pomagają nam w łatwy, niedrogi i przyjemny sposób na wydobycie z kobiety wszystkiego co najpiękniejsze. Korzystajmy ze wszystkiego co jest nam dostępne i cieszmy się pięknym wyglądem.
buniu (2013-12-12 22:29:41)
Nutrikosmetyki
 moja codzienna dieta niestety bardzo często zawiera niedostateczne ilości substancji, ktorych mój organizm sie domaga. Zdaję sobie sprawe, że ladny, zdrwy wygląd idzie w parze z odpowidnia dietą. Moja skóra, wlosy ią od tego czego dostarczam organizmowi "do środka ". Nutrikosmetyki powodują także spowalnianie prcesu starzenia. Co prawda nie są w stanie powstrzymać go, ale nawet pewne opóźnienie tego procesu jest dla mnie bardzo korzystne, gdyz moge cieszyć się witalnością, zadowoleniem i eleganckim wyglądem. nie strach spojrzeć w lusterko 
grena (2013-12-12 20:44:22)
Nutrikosmetyki
Myślę, że o urodę warto dbać zarówno „od zewnątrz” jak i „od wewnątrz”. I o ile każda z nas dba o swoją urodę „od zewnątrz” używając kosmetyków, tak już „od wewnątrz” niekoniecznie. A przecież nasze piękno pochodzi z naszego wnętrza. Kiedy mama ładne lśniące włosy, zdrowe paznokcie, jędrną i młodo wyglądającą skórę, to jesteśmy piękne i atrakcyjne i  nie musimy się dodatkowo upiększać. Piękne włosy, skóra czy dłonie są naszą wizytówką. Dlatego myślę, że warto sięgnąć po nutrikosmetyki, które w sposób naturalny wydobędą nasze piękno, które przecież każda kobieta w sobie ma :)
batonzo (2013-12-12 11:49:22)
nutrikosmetyki
Jak świat światem przyzwyczajone jesteśmy do stosowania kosmetyków i kojarzy nam się to ze stosowaniem kremów, maseczek, peelingów, balsamów, perfum itp. Wszystko od zewnątrz i w wielkich ilościach. Jak się jednak okazuje, to nie wystarczy, bo najważniejsze jest to, co dajemy naszemu ciału od środka. A co my dajemy? Często w wielkich ilościach właśnie to, co szkodzi naszemu ciału, a kosmetykami maskujemy te nasze błędy. Dlatego tak ważną rzeczą są nutrikosmetyki, bo to one "upiększają" nas od środka i dają zdrową skórę włosy, paznokcie. Dopiero po ich zastosowaniu możemy oczekiwać rewelacyjnych efektów od zwyczajnych kosmetyków, bo wtedy służyć one będą upiększaniu a nie maskowaniu. To tak, jakbyśmy wybrali się na wycieczkę rowerową z niedopompowanymi kołami, w końcu dojedziemy, ale czy o taką podróż nam chodziło?
bb26 (2013-12-12 10:54:12)
konkurs
 Nutrikosmetyki to "od wewnątrz" kosmetyki. O urodę i zdrowie dbają, dlatego kobiety coraz częściej je wybierają...   Taki wybór to najlepsza inwestycja, która da zyski na lata, nieruchomością jest nasze ciało a któż z nas nie dba o swój dom? Nutrikosmetyk jest jak doskonały konserwator. Potrafi z najlepszym wyczuciem trafić w miejsce, które potrzebuje renowacji. Każda kapsułka dostarcza potrzebnych witamin, minerałów i innych niezbędnych składników, których nawet najlepszy kosmetyk nie jest w stanie zastąpić. Jest jak taka cegiełka, która regularnie "dodawana" upiększa miejsce, którym jest nasze ciało.      
Erna (2013-12-12 10:06:56)
Konkurs
Moim zdanie warto w pielęgnacji urody postawić na NUTRIKOSMETYKI, dlatego że dostarczają organizmowi naszemu minerałów , witamin, składników potrzebnych do utrzymania dobrej kondycji i młodego wyglądu skóry, włosów czy paznokci. Każda osoba, której zależy na zdrowym, młodym wyglądzie, powinna obserwować swoje ciało i używać Nutrikosmetyki, aby zadbać o nawilżenie skóry od wewnątrz, zdrowy wygląd włosów i paznokci. Nutrikosmetyki dają gwarancję, że nasze ciało będzie dłużej pięknie i młodo wyglądało , pozbędzie się antyoksydantów i zapewnimy mu właściwych suplementów diety brakujących w naszym pożywieniu.
A_R (2013-12-11 11:24:57)
Suplementacja od wewnątrz
Dlaczego Twoim zdaniem warto w pielęgnacji urody postawić na Nutrikosmetyki? Ponieważ nawet najdroższe kosmetyki nie pomogą, jeżeli w naszej diecie brakuje witamin i minerałów. Są to przede wszystkim suplementy diety, więc nie ma możliwo,ści, żeby nie pomogły w przypadku, gdy łuszczy nam się skóra lub wypadają włosy (co w moim przypadku jest największym problemem). Zawsze uważałam, że im bardziej produkty naturalne, tym lepiej spełnią swoją funkcję - i takie właśnie są nutrikosmetyki. Dzięki zawartości witamin (m.in A, E, C) i substancjom neutralizującym wolne rodniki spowalniają one również procesy starzenia (!). Dlaczego warto na nie postawić w pielęgnacji? Ponieważ: - odżywiają - regenerują - chronią skórę, włosy i paznokcie, jednak co najważniejsze - od wewnątrz. A jeżeli pielenacja "zewnętrzna" (wszelkie kremy, maseczki, peelingi) nie pomagają, to pomóc Nam mogą tylko NUTRIKOSMETYKI.
Anna Zięba (2013-12-10 21:18:55)
konkurs
Nutrikosmetyki to najlepsze rozwiązanie dla kazdej kobiety! Zewnętrzne dbanie o nasze ciało nie pomaga nam w 100% i nie daje natychmiastowych efektów. Nutrikosmetyki działają od wewnątrz i działają na organizm od razu! Wchłaniają dobre wszystkie substancję i sprawiają, że stan naszej cery, skóry i pazkonci czy włosów jest lepszy od pierwszego dnia stosowania!:)
Strona komentarzy 1 z 4
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar