2013-11-21

DZIECIAK

Masa dla małego plastyka

Jeżeli twoje dziecko rozpoczyna przygodę z kółkiem plastycznym lub chcesz wspomóc rozwój jego zdolności manualnych – masa modelarska będzie do tego najlepsza.
 Fot. MERplus
 


Wykonana z gliny łatwo się modeluje, także już sześcioletnie dzieci mogą wykorzystywać ją w zabawie lub na zajęciach szkolnych. Ugniatać możemy ją ręcznie lub z pomocą odpowiednich akcesoriów, takich jak wałki, foremki lub wyciskacze. Nie są one jednak konieczne. Z powodzeniem możemy zastąpić je przedmiotami codziennego użytku jak np. wałek do ciasta.

Gotowych figurek nie trzeba wypalać – pozostawione na powietrzu wyschną w ciągu 24 godzin. Masa modelarska jest przyjemna w dotyku i bardzo plastyczna, zaś po wyschnięciu można ją pomalować np. farbami plakatowymi. Co więcej, zabawa z gliną rozwija sprawności manualne, zmysł estetyczny oraz dekoracyjny, a tym samym wyobraźnię dziecka.

Masa do modelowania:
•    Dostępna w opakowaniach: 250 g, 500 g, 1000 g
•    Przeznaczona dla dzieci od lat 6
•    Wyłączny dystrybutor: MERplus
•    Cena produktu: 4,20 zł (250 g), 7,70 zł (500 g); 14,20 zł (1000 g)

 
Fot. MERplus

Komentarze (1)

maryla (2014-09-15 21:55:42)
zabawa
 Świetny pomysł dla mojego dizecka on uwielbia zabawy manualne teraz rozwija pasje w Bystrzaku w Piasecznie na zajęciach dodatkowych ale musze mu poszukac takiej masy.  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar