2013-11-20

Diety

Dla wszystkich marzących o zdrowej i smukłej sylwetce

Dystrybutor suplementu diety DICOPLUS firma farmaceutyczna VITIS PHARMA z myślą o wszystkich osobach chcących zrzucić zbędne kilogramy jest inicjatorem strony internetowej „WWW.WAGANAMINUS.PL”  Portal powstał w celu przekonania, że odchudzanie wcale nie musi kojarzyć się z ciągłymi wyrzeczeniami, głodówkami, niewyobrażalnym wysiłkiem, ogólnym osłabieniem organizmu i spadkiem formy, a co za tym idzie ze złym samopoczuciem. Strona pomoże osobom walczącym z nadmierną wagą znów uwierzyć w siebie, a z pomocą specjalistów, którzy na stronie będą udzielać porad i motywować do walki o zdrowy i aktywny styl życia, w końcu poczuć się dobrze w swoim ciele!


Powstanie strony to nie wszystko. Dla wszystkich chcących zawalczyć o piękną sylwetkę firma VITIS PHARMA przygotowała akcję, która będzie przebiegać pod hasłem Dicoplus-waga na minus.

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie internetowej www.waganaminus.pl, napisać dlaczego chce się pozbyć zbędnych kilogramów, jaki cel zamierza się osiągnąć i co jest motywacją do wzięcia udziału w akcji. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wyłonionych dziesięć dziewczyn, które wezmą udział w akcji. Przez trzy miesiące będą odchudzać się i walczyć o nową, szczupłą i przede wszystkim zdrową sylwetkę. Przez cały czas trwania akcji, każdy będzie mógł kibicować dziewczynom na facebook’u. Raz w tygodniu na wybraną uczestniczkę będzie można oddać swój głos na profilu http://www.facebook.com/waganaminus Trzy uczestniczki, które najciekawiej relacjonować będą swoje zmagania z utratą zbędnych kilogramów i zdobędą najwięcej głosów pojadą na kilkudniową wycieczkę do KOPENHAGI.

Dziewczyny biorące udział w akcji będą motywować pozostałe użytkowniczki strony  do walki ze swoimi słabościami i złymi przyzwyczajeniami. Swoimi wpisami będą inspirować do zmiany na lepsze. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do odwiedzenia strony www.waganaminus.pl i do rozpoczęcia zmagań ze złymi nawykami w trosce o  samych siebie.

Nasze zdrowie zasługuje na to :).

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar