2013-11-14

Wyniki

Test Marion-Ampułki do włosów z olejkiem arganowym

Marion - Ampułki do włosów z olejkiem arganowym- regeneracja i wzmocnienie - recenzja.
Opakowanie typowe dla większości produktów tego typu. Tutaj oczywiście króluje pomarańcz jak i w innych produktach z tej serii.

Ja miałam dwa produkty Marion z olejkiem arganowym i oba się u mnie sprawdziły. Czy teraz będzie tak samo? Zapraszam do zapoznania się z moją opinią :)

W opakowaniu znajduje się 5 ampułek które wystarczą na dwutygodniową kurację. Ampułka ma pojemność 7 ml. 

Koszt to ok. 7 zł

 


 

 

 

Sposób użycia: Ja zużywałam na raz jedną ampułkę ponieważ mam długie włosy ale jeśli macie krótkie włosy wystarczy Wam na dwa razy, dzięki budowie ampułki po jej otwarciu możemy ją bez problemu zamknąć i nic się nie wyleje.

 

 

Zapach:
Delikatny, ładny zapach, charakterystyczny dla tej serii.

Jak stosowałam?
Zgodnie z zaleceniami, trzech ampułek używałam co dwa dni, następne dwie co trzy dni. Nakładałam na umyte wilgotne włosy, następnie się myłam i spłukiwałam letnią wodą.

Efekty:
Ampułki sprawdzą się u osób, które mają włosy puszące się i pozbawione blasku. Ja mam bardzo gęste włosy, puszą się i trudno z nimi coś zrobić, są długie, mam też dużo baby hair o różnej długości, cieszę się, że są jednak odstają i jakoś muszę je wygładzić aby dobrze wyglądały. Ampułki są w tym pomocne.

Włosy po użyciu są miękkie, zdrowo wyglądają. Produkt ładnie wygładza włosy i niweluje efekt puszenia.  Dodatkowo nadaje włosom zdrowy połysk. Włosy są odżywione. Cena w stosunku do jakości jest niska.

POLECAM!


Pozdrawiam,
Patrycja P.
(kosmetycznie1993.blogspot.com)

KOSMETYKI MOIM OKIEM!!!


 

Komentarze (1)

slena1986 (2013-11-14 22:27:11)
polecam
Preparaty z olejkami arganowymi są naprawdę świetne. Sama używam takiego do włosów i jest naprawdę genialny. Po pierwszym stosowaniu widać efekty. Włosy się lepiej rozczesują, są gładkie i lśniące. Ja jestem zachwycona:)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar