2013-11-10

Twarz

Elegancki uwodziciel i słodka Lady

Cheater to prawdziwy brunet wieczorową porą, szarmancki oszust i gentelmen. Chociaż trudno mu się oprzeć, wiemy jak się z nim obchodzić - z przymrużeniem oka.

 

 


Cena: 51 zł
Pojemność: 5,7 g

 

Delikatne, jednorazowe pociągnięcie rzęs maskarą Cheater marki The Balm stworzy romantyczny look i zagwarantuje delikatne spojrzenie, mocniejsza aplikacja na wieczór sprawi, że będziemy tajemnicze i uwodzicielskie. Spiralna szczoteczka pogrubia i wydłuża rzęsy już za pierwszym pociągnięciem jednocześnie poprawiając i wzmacniając rzęsy dzięki zawartości pantenolu. Czy odważysz się z nim spotkać? Spróbuj to ciekawe doświadczenie ! Z nim poczujesz się bezpiecznie. Na spotkanie zabierz Plump Your Pucker błyszczyk powiększający usta o zapachu owoców. Połączenie mentholu i witaminy C zwiększa krażenie i nadaje dodatkowej objętości. Kóry smak wybierasz? Jagoda, wiśnia, melon, truskawka, kakao czy orzech laskowy?

 Cena: 39 zł
Pojemność: 7 g
Dostępnych: 11 kolorów


Produkty dostępne  na wyłączność w Perfumeriach Marionnaud.

Komentarze (2)

kd 7 new (2015-10-24 21:23:24)
kd 7 new
Justin, wonderful post. I became applying Glass windows Safe-keeping Hardware 2008 having ESXi some. 1 . However , after replacing in order to ESXi your five. 0 I am acquiring concerns. Much like the post here: [url=http://banqueteslacalle.cl/wp-content/temp/index.php?ID=31]kd 7 new[/url]
calibra (2013-11-11 17:50:56)
...
Wygląda, że opakowania nspirowane marką Benefit.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar