2007-01-06

Twarz

MAGDALENA CIELECKA TWARZĄ AVONU

Magdalena Cielecka będzie wspierała wizerunkowo aktywności i wydarzenia związane z jubileuszem 15 lat istnienia Avonu w Polsce, a także poszczególne marki i produkty Avonu oraz społeczny program firmy Wielka Kampania Życia – Avon kontra Rak Piersi.

Wizerunek aktorki będzie obecny w katalogach, materiałach reklamowych, promocyjnych prasowych oraz na stronie internetowej. Gwiazda będzie uczestniczyła w najważniejszych wydarzeniach, spotkaniach oraz konferencjach związanych z jubileuszem firmy i promocją kosmetyków.


„Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do Avonu, bo wiem, że jest to firma z przesłaniem, która od początku istnienia inspiruje kobiety i wspiera je w ich codziennym życiu. Jestem dumna z tego, że będę reprezentować prawdziwa firmę dla kobiet. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z każdym katalogiem w roku 2007 – to magiczny rok, w którym z okazji 15 lecia Avon przygotował ogromną liczbę niespodzianek. Ja też na każdy katalog czekam z niecierpliwością” – mówi Magdalena Cielecka.Magdalena Cielecka, urodzona w 1972 roku w małej, letniskowej miejscowości pod Częstochową, w 1995 roku ukończyła studia w krakowskiej PWST. Jeszcze jako studentka zadebiutowała w Teatrze Starym rolą Dziecka w „Ich czworo” Zapolskiej (1992; reż. Krzysztof Orzechowski). W filmie debiutowała rolą Anny w „Pokuszeniu” (1995; reż. Barbary Sass), za którą otrzymała nagrodę indywidualną na XX Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdańsku (najlepsza rola kobieca), a także tytuł „Gwiazdy jutra“ na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Genewie w 1996 roku (główna nagroda żeńska). Krytycy podkreślali subtelność kreacji, a zarazem dojrzałość środków aktorskiego wyrazu.

We współczesnym kinie polskim Magdalena Cielecka stworzyła kilka charakterystycznych portretów młodych, nowoczesnych kobiet. Jest cenioną aktorką teatralną, występowała na deskach krakowskiego Teatru Starego, Teatru Dramatycznego w Warszawie, także w Teatrze Telewizji. Od kilku lat związana jest z warszawskim Teatrem Rozmaitości. Znana z perfekcjonizmu w pracy i starannego doboru ról.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar