2013-10-27

Dodatki

Nowa świąteczna edycja bascat wkrótce dostępna online

Bascat w listopadzie wprowadza do swojego sklepu online nową, świąteczną linię produktów. Do punktów sprzedaży gdzie dostępny jest bascat linia świąteczna trafi na początku grudnia.
 
A na portalu już w listopadzie konkurs, w którym będzie można wygrać te cudeńka świąteczne.
 To co wyróżnia produkty bascat w edycji świątecznej to przede wszystkim zastosowane kolory: typowy bożonarodzeniowy czerwony w połączeniu ze śnieżną bielą oraz świątecznymi motywami: reniferem i aniołkiem z pewnością ucieszą każdego posiadacza laptopa, tabletu lub telefonu. Etui na te urządzenia jak zawsze wykonane jest  z najlepszych materiałów dostępnych na rynku oraz ręcznie wykańczane.

Bascat to nie tylko pokrowce na urządzenia mobilne ale także bawełniane woreczki - idealne do przewożenia bielizny, w sam raz na świąteczne wyjazdy rodzinne. Dzięki nim każda podróż nabierze szyku. 

Dla bascat najważniejsze są emocje – każda sztuka w danej z kolekcji jest ręcznie wykonana, gdyż zależy nam na najlepszej jakości. Zatem jest wypełniona naszymi pozytywnymi emocjami. Taką pozytywną energię chcemy przekazywać dalej, a święta Bożego Narodzenia sprzyjają temu jak żaden inny czas w roku – mówi Iza Korzańska, założycielka bascat.

Kolekcja bożonarodzeniowa składa się z pokrowców na laptopy z motywem renifera (dostępnych w trzech rozmiarach (10”-12”, 13,3” oraz 15,6”), czterech pokrowców na telefony z motywem piernika i anioła oraz czterech rodzajów woreczków na bieliznę.

www.bascat.pl
 


Komentarze (1)

Ciekawska Magdalena (2013-10-28 12:36:42)
:)
nie mogę się doczekać ;) 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar