2013-10-16

Twarz

Aktywny korektor punktowy i Maskujący fluid punktowy

Dwa w jednym? Tym razem nie kosmetyk multifunkcyjny, a… dwustronny. Mała tubka na jednym swoim końcu kryje aktywny korektor o działaniu antybakteryjnym, zwalczający i maskujący niedoskonałości, na drugim – maskujący fluid punktowy, który wyrównuje koloryt skóry. Do stosowania komplementarnie lub osobno, w zależności od potrzeb! Pierwszy tego typu kosmetyk na rynku, który warto zawsze mieć pod ręką w awaryjnych sytuacjach!

 

 


Kobiece torebki kryją w sobie wiele… niespodzianek. Miliony rzeczy, które warto mieć pod ręką, kiedy przytrafi się „awaria” – oczko w pończochach, złamany paznokieć, nagłe spotkanie z szefem…

Dla nastolatek „awarią” często bywają niedoskonałości cery, które pojawiają się nagle w najmniej oczekiwanym momencie. Jak poradzić sobie z niechcianym pryszczem, tak, aby nie tylko go zakamuflować, ale również zredukować? Najlepiej – dwutorowo. Z jednej strony – korektorem o działaniu antybakteryjnym, z drugiej – maskującym punktowym fluidem. Oba te kosmetyki, w dwustronnej tubce, to nowość wśród produktów do młodej cery.

NOWOŚĆ od UNDER TWENTY:
ANTI! ACNE 2w1 Aktywny korektor punktowy i Maskujący fluid punktowy


Produkt dwufunkcyjny w innowacyjnym, dwustronnym opakowaniu, kryje w sobie dwa kosmetyki:

1.    Korektor o działaniu antybakteryjnym, który, dzięki działaniu kwasu salicylowego, pomaga punktowo walczyć z niedoskonałościami, zaś zielony pigment pomaga neutralizować zaczerwienienia, wstępnie maskując zmiany trądzikowe;

2.    Maskujący fluid punktowy, który w naturalny sposób kryje niedoskonałości, wyrównując koloryt skóry, a jednocześnie matuje i nawilża, poprawiając jej wygląd.


Korektor i fluid można używać oddzielnie jako pojedyncze produkty.


Pojemność: 2 x 7,5 ml       

Rekomendowana cena detaliczna: 19,99 PLN

Komentarze (1)

kasia (2013-10-23 11:06:46)
awaria
Gdy mnie wyskoczy nagle pryszcz w dniu w którym muszę wyglądać swierzo, porządnie i pieknie Przed nałożeniem make up-u dokładnie oczyszczam twarz i miejscowo nakładam korektor i potem nakładam codzienny make up.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar