2013-10-13

WSPIERAMY AKCJE

Kartki Świąteczne Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

Ruszyła kolejna edycja sprzedaży kartek świątecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.


 

 


Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce razem z wydawnictwem Ilustris jak co roku przygotowało kolekcję wyjątkowych kartek świątecznych. W tym roku dominuje wesoła kolorystyka i nowoczesne projekty.

Akcja skierowana jest do firm zaangażowanych społecznie, które chcą obdarować pocztówkami swoich przyjaciół, partnerów biznesowych i klientów wspierając najbardziej potrzebujące dzieci.

Dostępne sa również kartki wykonane przez podopiecznych ze Stowarzyszenia oraz takie w wersji animowanej i statyczne kartki elektroniczne. Każda zakupiona pocztówka świąteczna pomoże opuszczonym i osieroconym dzieciom, które w SOS Wioskach Dziecięcych odnajdują dom pełen miłości.

W tym roku akcję wspiera również Katarzyna Pakosińska.

Zachęcam do zakupu kartek świątecznym, dzięki nim w Święta uśmiechną się wszystkie dzieci - powiedziała artystka.

Dochód ze sprzedaży kartek świątecznych zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych w Polsce, dając im szansę na szczęśliwe dzieciństwo i lepszą przyszłość.

Partnerami akcji są: BRIEF, Radio PIN, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej (SAR), Termedia, eGospodarka.pl, Business Centre Club oraz Wydawnictwo Elamed.

Wszystkie informacje związane z zamówieniem dla firm charytatywnych kartek świątecznych znajdują się na stronie www.sosdladzieci.pl.

 


 

Komentarze (1)

slena1986 (2013-10-13 20:17:47)
super
 Akcja kartek świątecznych jest świetna. Pomysł genialny. A kartki są śliczne i oryginalne.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar