2013-09-28

Kolekcje ubrań

Najnowsza kolekcja IZZYnoteasy

Ideą, która przyświeca marce IZZYnoteasy od początku jej istnienia, jest podążanie za marzeniami, wymykanie się schematom i ograniczeniom. Jest to propozycja skierowana do kobiet ceniących nowoczesność, elegancję i funkcjonalność w oryginalnej formie.
O PROJEKTANTCE

Gdzieś pomiędzy pulsem wielkich miast i tęsknotą do tego, co pierwotne i nienaruszone, w poszukiwaniu nowych form ekspresji, powstała marka IZZYnoteasy. Jej założycielka i projektantka, Izabela Marcinek, odkrywa nowe oblicza współczesnej kobiecości eksperymentując z kolorem, kształtem i materiałem. Jej projekty charakteryzuje prostota skandynawskiego designu, wzbogacona geometrycznymi formami i oryginalnymi cięciami. Podczas tworzenia kolekcji projektantka inspiruje się surowym pięknem Północy i stara się uchwycić esencję współczesnej estetyki w ponadczasowym wydaniu, tworząc ubrania, które odzwierciedlają różne odcienie kobiecej natury i zapewniają jakość i komfort na lata użytkowania.

O MARCE

Ideą, która przyświeca marce IZZYnoteasy od początku jej istnienia, jest podążanie za marzeniami, wymykanie się schematom i ograniczeniom. Jest to propozycja skierowana do kobiet ceniących nowoczesność, elegancję i funkcjonalność w oryginalnej formie. Połączenie minimalizmu z geometrycznym krojem sprawia, że ubrania IZZYnoteasy stanowią wspaniałą podstawę każdej garderoby i oferują mnogość stylizacji odpowiednich zarówno do pracy jak i na wyjątkowe okazje.

Założycielka marki, Izabela Marcinek, dba o to, aby każdy z jej projektów wykonany był z najwyższą starannością, przy użyciu najlepszych tkanin. Etyka  i zrównoważony rozwój są kluczowym aspektem działalności marki, dlatego ubrania IZZYnoteasy powstają od początku do końca w Polsce. Dzięki temu możemy wspierać łódzkie tradycje włókiennicze oraz lokalny przemysł odzieżowy. Ten rodzaj produkcji zapewnia nam również optymalną kontrolę jakości i umożliwia dostosowanie się do bieżących potrzeb rynku i klientów. Oprócz gotowych kolekcji w standardowych rozmiarach, marka IZZYnoteasy oferuje także nowoczesne krawiectwo na miarę.

O NAJNOWSZEJ KOLEKCJI

Podstawę kolekcji marki IZZYnoteasy na sezon jesień/ zima 2013/14 stanowią płaszcze i kurtki inspirowane zbroją husarską i samurajską. Przy stonowanych odcieniach szarości, granatu i beżu, swoje miejsce znalazła również odważna fuksja, która nadaje ubraniom dynamicznego charakteru. Elementem spójnym kolekcji są geometryczne kształty, duże kołnierze, rękawy, i guziki oraz luźne kroje łączące w sobie swobodną elegancję z nutą niepokory. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, w tym wełny i szlachetnego kaszmiru, kurtki i płaszcze IZZYnoteasy z pewnością staną się ulubionym elementem jesiennej garderoby dla kobiet stawiających na jakość i indywidualny styl.

Przy powstawaniu zdjęć kolekcji na jesień/zimę 2013/14 zespół IZZYnoteasy miał przyjemność współpracować z dwiema wspaniałymi młodymi kobietami - Klaudią Szafrańską, wokalistką zespołu Xxanaxx oraz Vanessą Selka Tycz, obiecującą studentką Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Nasze modelki, choć tak różne, zarówno pod względem urody jak i charakteru, wspaniale odnalazły się w estetyce IZZYnoteasy i jesteśmy dumni, że ich artystyczne dusze pokochały to, co czyni naszą markę wyjątkową.

 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar