2013-09-27

Nowinki

Jesiennym szarościom mówimy: NIE!

Zaczęła się kalendarzowa jesień, a wraz z nią, prosto z szaf na ulice wyległy bure płaszcze, czarne trencze i szare buty. Takiej tendencji mówimy nie! I w związku z tym, przygotowaliśmy dla Was 3 propozycje, inspirowane słonecznymi kolorami jesiennych liści!
 

 


Stylizacja 1
W tym sezonie furrorę robią płaszcze i kurtki ze skórzanymi rękawami. Taką właśnie propozycję od Preen wykorzystaliśmy jako bazę pierwszej stylizacji. Dominuje w niej kolor czerwony, podobnie jak w palecie barw jesiennego parku. Mocnym akcentem jest krata na klapach kurtki i plecionka obecna na bucikach od Daniele Michetti. Złamaniem tonacji jest naszyjnik z żółtymi koralikami. W takim outficie na pewno nie dopadnie Was chandra!
 
Stylizacja 2
Jeżeli zamiast kurtki wolicie dłuższy płaszcz, to wybierzcie taki, który będzie zawierał ciekawy detal, podobnie jak ten z kolekcji Carven. Duży, wywijany kołnierz w brązie, idealnie uchroni przed wiatrem i da możliwość stworzenia wielu kolorystycznie ciekawych kompozycji. My z jesiennej palety wybraliśmy zielenie i pomarańcze, które każdą kobietę otoczą istną eksplozją endorfin!
 


 


Stylizacja 3
Nasza trzecia propozycja jest przeznaczona dla odważnych i pewnych siebie, kreatywnych kobiet. Tu nie ma miejsca na banale rozwiązania i smutne, standardowe połączenia. Militarne buty i torba, doskonale współgrają z nowoczesną formą biżuterii, a asymetryczny płaszcz w połączeniu z żywym żółtym swetrem sprawi, że obok takiej stylizacji nie będzie można przejść obojętnie!
 

Komentarze (1)

glabelka (2013-09-28 09:51:34)
: )
Świetne stylizacje. Ta druga najbardziej odpowiada mojemu codziennemu stylowi ubierania się, ale pozostałe stylizacje zainspirowały mnie do pogrzebania w szafie i wybrania się na zakupy. Ja jesiennym szarościom już od dawna mówię "Nie".
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar