2013-09-23

Nowinki

Gotycki look od DOMODI

Charakterne ubrania wysunęły się na prowadzenie tej jesieni i wiodą prym wśród najodważniejszych propozycji sezonu. Zapewniamy, że to stylizacje nie tylko dla Anji Orthodox.


 

 


Gdzieś pomiędzy platformami lansowanymi przez dziewczyny z zespołu Spice Girls a szałem na drewniaki, w połowie lat 90-tych narodził się trend na ubrania gotyckie. Były wśród nas takie, które już w podstawówce słuchały cięższej muzy i zaopatrywały się w specjalnie przeznaczonych do tego celu sklepach w odzież i obuwie, które wywoływało grymas na twarzach naszych rodziców. Dziś jesteśmy już trochę starsze, nie z każdego zakupu musimy tłumaczyć się mamie, bez skrupułów możemy więc nabyć mroczne ubrania, będące obiektem westchnień w czasach nastoletnich. Trzy, dwa, jeden… razem z Domodi przechodzimy na ciemną stronę mocy!

Tak, wiemy – na pierwszy rzut oka zdaje się, że niczym nie da się poskromić ich charakteru  i że do twarzy będzie im jedynie w duecie z prawdziwie rockowymi dziewczynami. Zaręczamy jednak, że pomimo pozornej toporności te mroczne ubrania i dodatki dadzą się lubić! Jesienią doskonale wyglądać będziesz w spodniach z eko skóry połączonymi z białą elegancką bluzką (grunt to nie przesadzać z drapieżnością). I o ile nie włożyłybyśmy długich kozaków do krótkiej sukienki w panterkę (wiadome skojarzenia), o tyle do eleganckiej sukienki przełamanej stylowym dodatkiem i lekką kurtką lub krótkim płaszczykiem, jak najbardziej.
No to co? Niech mrok będzie z Wami!


Materiały prasowe Domodi.pl
  
 
  
 Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar