2013-07-18

Diety

Utrata zbędnych kilogramów

Wszystkim, którzy zmagają się z utratą masy ciała firma farmaceutyczna VITIS PHARMA proponuje zupełnie nowy preparat DICOPLUS, który wspiera walkę ze zbędnymi kilogramami a także kontroluje stężenie cholesterolu we krwi. Podstawowym składnikiem preparatu jest  glukomannan - naturalny błonnik rozpuszczalny w wodzie, pozyskiwany z bulwiastych korzeni rośliny o nazwie Amorphophallus konjac. Glucomannan nie występuje w żywności. Przyjmowany w postaci kapsułek bądź rozpuszczonego w wodzie proszku tworzy w żołądku lepką i żelowatą masę, która opóźnia opróżnianie żołądka a także spowalnia tranzyt treści pokarmowej w jelicie cienkim, przez co wywołuje uczucie sytości, a tym samym prowadzi do zmniejszenia ilości pobieranych pokarmów. Drakońskie, często wyniszczające organizm diety, głodówki, forsowne treningi na siłowni czy  „wylewanie siódmych potów” w domowym zaciszu znają wszyscy, którzy chcą pozbyć się zbędnych kilogramów i zyskać zgrabną, zadbaną sylwetkę. Każda z nas marzy o idealnej figurze. Często wymaga to jednak wielu wyrzeczeń, a i tak nie zawsze widać upragnione efekty. Najważniejszym wydaje się być zachowanie równowagi i umiaru w dążeniu do osiągniecia upragnionego wyglądu. Ważne jest aby zadbać o zbilansowaną dietę, regularne posiłki (najlepiej pięć razy dziennie) i  systematyczną aktywność fizyczną. Uzupełnieniem tych dwóch elementów powinien być środek, który będzie sprzymierzeńcem w walce z nadprogramowymi kilogramami i ułatwi drogę do osiągniecia wymarzonej wagi. Takim preparatem jest DICOPLUS, którego producentem jest firma VITIS PHARMA, którego skuteczność w utracie zbędnych kilogramów została potwierdzona klinicznie.    

DICOPLUS to naturalny błonnik o nazwie glukomannan, który spowalnia opróżnianie żołądka i opóźnia przesuwanie się treści pokarmowej w jelicie, co powoduje uczucie sytości. Glukomannan jest składnikiem o niskiej zawartości energetycznej. Dodanie go do diety powoduje zmniejszenie stosunku energii do masy spożywanych pokarmów. Ponadto zmniejsza on absorpcję tłuszczu oraz białek z diety najprawdopodobniej poprzez ograniczenie kontaktu tych składników odżywczych z kosmkami jelitowymi. Ponadto potwierdzono wpływ błonnika glukomannan na poprawę parametrów glikemicznych. Glukomannan poprzez wysoką lepkość zmniejsza wchłanianie kwasów żółciowych i zmniejsza stężenie  „złego” cholesterolu LDL.

Suplement diety DICOPLUS (w postaci kapsułek bądź saszetek z proszkiem) firmy VITIS PHARMA jest  dostępny bez recepty w aptekach na terenie całego kraju.

Cena: ok. 31 zł (op./60 kapsułek)
           ok. 34 zł (op./30 saszetek )
 

Komentarze (1)

Mariusz (2013-11-05 20:04:12)
Racja
 Odchudzanie z suplementami jest jak najbrdziej ok http://www.rankingproducenta.pl/wybielanie-zebow/  , ludzie boją się takich tabletek, a to przecież jest dla naszego zdrowia:)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar