2013-07-10

Gry

Letnia promocja – Niesamowite maszyny 50 procent taniej

Tagi: gry
Już dziś startuje wyjątkowa promocja na wybrane produkty z serii „Niesamowite Maszyny”, czyli największej i najbardziej lubianej serii wydawniczej gier symulacyjnych na rynku. Do 21 lipca różnorodne symulatory będzie można nabyć aż o 50% taniej. Gry Wydawnictwa Techland są dostępne w cyfrowej dystrybucji na stronie  symulatory.boxoffstore.pl.
 


 


Promocją objęte zostały gry z serii „Niesamowite Maszyny”, które do 21 lipca 2013 r. można nabyć aż 50% taniej. Pełna lista produktów znajduje się na stronie symulatory.boxoffstore.pl. Gry dostępne są w ramach cyfrowej dystrybucji, która pozwala graczom szybko i bezpiecznie kupić grę, a następnie pobrać ją na komputer. Dodatkowo Wydawnictwo Techland przygotowało z tej okazji jeszcze jedną niespodziankę, którą ogłosi niebawem na fanpage „Niesamowite Maszyny”.

„Symulatory to jedne z najlepiej sprzedających się produktów nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Ten fenomen, który zaczął się na naszym rynku kilka lat temu, nieprzerwanie trwa, a klienci mogą cieszyć się coraz nowszymi odsłonami gier tego typu. Wydawnictwo Techland, chcąc zapewnić jak najszerszy dostęp do tego rodzaju rozrywki, oferuje produkty z serii Niesamowite Maszyny nie tylko w konkurencyjnych cenach, ale również poprzez dystrybucję cyfrową. Naszym celem jest udostępnienie gier jak najszerszemu gronu odbiorców.”
– komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

W niesamowicie niskich cenach ukaże się ponad 20 tytułów m.in.:
•    Niesamowite Maszyny: Agrar Symulator 2012
•    Niesamowite Maszyny: Symulator Autobusu OMSI
•    Niesamowite Maszyny: Symulator Prac Leśnych
•    Niesamowite Maszyny: Symulator Farmy 2011.

Promocja ograniczona jest czasowo i dotyczy wybranych produktów dostępnych na symulatory.boxoffstore.pl. Wszystkie gry przeznaczone są na platformę PC oraz oferowane w dystrybucji cyfrowej.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar