2013-07-04

PATRONATY

Nadchodzi Baby SwapMnie 4!

Tagi: akcja
Temat: Baby SwapMnie – wymiana ubranek dziecięcych i ciążowych (także zabawek, książek dziecięcych, artykułów do pielęgnacji dzieci i in.

Miejsce: Warszawa, kawiarnia Kredka, Al. Wyzwolenia 14 – kawiarnia przystosowana do ugoszczenia najmłodszych – posiada dwie sale zabaw, wygodne kanapy, księgarnię.

Data: 13.07.2013 (sobota)

Godziny: 11:00- 16:00


 


Dodatkowe atrakcje: spotkaie z Agnieszką Serafin i Mikołajem Czyżem z Centrum Par (www.centrumpar.pl). Agnieszka Serafin i Mikołaj Czyż są założycielami Centrum Rozwoju dla Par, gdzie wspólnie prowadzą psychoterapię związków. Agnieszka Sera?n jest psychoterapeutką, psychologiem i socjologiem. Pracuje metodą psychologii procesu. Od lat zajmuje się tematyką kobiecości w kontekście indywidualnym i społecznym. Prowadzi psychoterapię indywidualną, par oraz warsztaty rozwojowe. W pracy fascynuje ją odkrywanie tkwiącego w nas potencjału, możliwości i tajemnic. Mikołaj Czyż jest psychoterapeutą pracującym w podejściu psychologii procesu. W ramach swojej praktyki prowadzi psychoterapię indywidualną, terapię małżeńską/par oraz seminaria i warsztaty. Szczególnie interesuje się zagadnieniami dynamiki związków, uzależnień, męskości oraz twórczości. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego.

Spotkanie odbędzie się od godziny 13:00.

Centrum Rozwoju dla Par – www.centrumpar.pl
Psychologia Par (blog) – www.psychologiapar.pl
Agnieszka Serafin – www.agnieszkaserafin.pl
Mikołaj Czyż – www.mikolajczyz.pl

Cel charytatywny: podczas Baby SwapMnie 4 przeprowadzimy zbiórkę darów dla domu uchodźców: chemii gpspodraczej, kosmetyków i żywności a wszystkie ubrania pozostawione na koniec dnia bez właściciela zostaną przekazane do tego samego domu.


Rozdajemy prezenty na wejściu!

Pierwszych 50 osób, które przyjdą na Baby SwapMnie 4, otrzyma od nas na wejściu prezenty w postaci:
  • kolorowanki Ładnie Naprawię
  • magazynu Gaga
  • kuponu rabatowego na zakupy w sklepie Woombie
  • kuponu rabatowego na zakupy w sklepie Futurehomedesign
  • kuponu rabatowego do restauracji SAM Kameralny Kompleks Gastronomiczny
  • kuponu rabatowego do restauracji Veg Deli

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar