2013-06-26

DZIECIAK

Dla najmłodszych

Skóra dziecka jest bardzo cienka, delikatna i niedojrzała - zarówno pod względem budowy, jak i funkcjonalności. Wymaga specjalnej pielęgnacji i stosowania bardzo łagodnych kosmetyków.  Nowość BEZPIECZNY KREM OCHRONNY do twarzy SPF50+, jak i cała linia PHARMACERIS B to preparaty dla wrażliwej skóry noworodków, niemowląt i dzieci, które powstały w Centrum Naukowo- Badawczym Dr Irena Eris.


Stworzone w oparciu o najwyższej klasy  łagodne i skuteczne składniki roślinne, są:

• hipoalergiczne
• wykazują wysoką tolerancję i skuteczność
• przebadane klinicznie i dermatologicznie
• nie zawierają parabenów, konserwantów, barwników, SLES, SLS, mydła i kompozycji zapachowej
• posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka
• BEZPIECZNE JUŻ OD MOMENTU NARODZIN.

BEZPIECZNY KREM OCHRONNY do twarzy SPF50+ polecany jest do codziennej ochrony delikatnej skóry dzieci i niemowląt od 1 dnia życia. Chroni przed intensywnym nasłonecznieniem i czynnikami zewnętrznymi  takimi jak zimno czy wiatr. Rekomendowany  jest również dla skóry atopowej, nadwrażliwej i podatnej na alergię na promienie słoneczne oraz  na filtry chemiczne.

Krem, oparty w 100% na filtrach mineralnych, odb?a i rozprasza promienie słoneczne zapewniając bardzo wysoką ochronę skóry przed intensywnym nasłonecznieniem i jego niekorzystnymi skutkami. Tworzy na powierzchni skóry ekran mineralny, zmniejszając ryzyko przenikania w głąb skóry szkodliwego promieniowania UVA i UVB. Minimalizuje powstawanie uszkodzeń i poparzeń słonecznych. W znacznym stopniu neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za reakcje fotouczulające i hamuje skłonności do alergii, podrażnień, świądu oraz wyprysków słonecznych. Higroskop?ne cząsteczki wspomagają regenerację naskórka, likwidują objawy ściągnięcia i napięcia skóry oraz chronią ją przed wysuszeniem.

W serii Pharmaceris B znajdują się także inne dermokosmetyki do pielęgnacji niemowląt i dzieci:

DELIKATNY ŻEL DO MYCIA CIAŁA I GŁOWY ,  OCHRONNO-KOJĄCY KREM DO TWARZY,  NAWILŻAJĄCY BALSAM DO CIAŁA , KREM ZAPOBIEGAJĄCY PODRAŻNIENIOM I ODPARZENIOM PIELUSZKOWYM

   

Komentarze (2)

marta gruszko (2014-02-03 16:52:47)
Mustela
Brakuje dobrych kosmetyków dla noworodków i matek, mustelę poznałam dopiero przy drugiej ciąży. Stosowałam krem na rozstepy i faktycznie udało się temu zapobiec, pomimo tego, że bardzo mocno przytyłam.. Z tego wynika, że nie ma marek kosmetycznych, które akurat w tej branży byłyby bardziej cenione. Jesteście w stanie takie wskazać? Jestem w trzeciej ciąży ;-)
stasia ch. (2013-06-29 09:10:43)
Pharmaceris
nie wiedziałam ,że Eris ma też w swej ofercie produkty dla dzieci.Teraz już wiem ,dzięki temu artykułowi
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar