2013-06-13

Dodatki

Kolorowe rolki Scotch-Brite

W domu, w biurze i w podróży. Rolka Scotch-Brite™ to niezastąpione rozwiązanie, gdy trzeba szybko oczyścić płaszcz, garnitur czy sukienkę.

 


Rolki czyszczące Scotch-Brite™ od 3M idealnie zbierają zabrudzenia, pyłki, włosy, kurz, czy sierść zwierząt z wszystkich powierzchni. Zastosowana taśma klejąca opatentowana przez 3M gwarantuje szybką i skuteczną walkę z brudem, nie niszcząc nawet najbardziej delikatnych tkanin. Dzięki rolkom Scotch-Brite™ z łatwością pozbędziemy się wszelkiego rodzaju zabrudzeń z ubrań, sofy, foteli, tapicerki, czy dywanu. 


Rolki są nie tylko bardzo praktyczne, ale dzięki kolorowym wzorom są również bardzo estetyczne. Nowoczesne wzory znajdują się na każdym listku rolek Scotch-Brite™. Po użyciu rolki z łatwością można oderwać zużytą warstwę dzięki specjalnej perforacji taśmy pozostawiając kolejny listek w 100% czysty. Osłona, dzięki specjalnemu klejowi, może być wielokrotnie odklejana od rolki jednocześnie chroniąc i nie niszcząc listków. Z myślą o komforcie użytkowania firma 3M wprowadziła do sprzedaży mini rolki, które z łatwością zmieszczą się w damskiej torebce, czy torbie na dokumenty.

 DODATKOWE ZALETY ROLEK SCOTCH-BRITE™:

• Wygodny ergonomiczny uchwyt ułatwiający użycie .

• Osłona rolki, dzięki specjalnemu klejowi, może być wielokrotnie odklejana jednocześnie chroniąc i nie niszcząc listków.

• W zależności od potrzeb dostępne są roli w różnych rozmiarach i z różną ilością listków (30 listków, 56 listków, rolka mini podróżna 30 listków, rolka do płaskich powierzchni 56 listków)

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar