2013-06-04

Moda Męska

Radek Majdan w sesji zdjęciowej dla Pako Lorente w Cannes

Radek Majdan razem z Pako Lorente pojawił się w Cannes podczas Festiwalu Filmowego na zaproszenie FashionTV. W trakcie jego pobytu została wykonana sesja zdjęciowa z najnowszej kolekcji.

 


Radek Majdan w Jean-Claude van Damm i Radek MajdanFashionTV zorganizowała w Cannes FashionTV Red Carpet Lounge at Majestic Barriere Hotel. Był to cykl imprez: pokazów mody, sesji zdjęciowych i prezentacji kolekcji organizowanych przez life stylową globalną telewizję.

Na imprezie FashionTV w hotelu Majestic poza Radkiem Majdanem pojawiły się takie gwiazdy jak Leonado Dicaprio, Hofit Golan, Eva Longoria, Jean-Claude van Damm, Hofit Golan, Weronika Rosati, Kate Rozz i Michel Adam, właściciel FashionTV.

Z showroomu udostępnionego międzynarodowym brandom skorzystały także polskie firmy takie jak PAKO LORENTE.

W ramach FashionTV Red Carpet Lounge odbyła się także sesja zdjęciowa tej marki z udziałem Radka Majdana, który jest twarzą PAKO LORENTE. Dawniej piłkarz, dziś muzyk zespołu Trash bawił w Cannes na zaproszenie Michala Adama, właściciela i twórcy FashionTV.

Pako Lorente wie, jak ważne jest pierwsze wrażenie. Często od kilku pierwszych sekund zależy więcej, niż może nam się wydawać. Wychodząc naprzeciw najnowszym światowym trendom w dziedzinie stylizacji, proponuje  niepowtarzalną i nowoczesną kolekcję ubrań, które gwarantują dobre wrażenie już od pierwszej chwili.

Dbałość o wyszukane wzornictwo i najwyższą jakość materiałów zapewnia  klientom Pako Lorente dobre samopoczucie i pewność siebie w każdej sytuacji. Niezależnie, czy będzie to spotkanie biznesowe, elegancka kolacja, czy spotkanie w gronie przyjaciół Pako Lorente idealnie podkreśli osobowość i charakter każdego mężczyzny.

Showroom FashionTV


 

Model: Radek Majdan
Odzież i buty: Pako Lorente
Fotograf sesji: ERIC LAMY
Stylista: Ylan Anoufa (projektant kolekcji FashionTV)
Hair: Jean Claude Biguine
Make up: AOFM PRO

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar