2013-05-27

Pielęgnacja ciała

Oficjalne otwarcie PrincessAcademy

Tagi: imprezy, SPA
22 maja 2013 r. na tarasie PrincessAcademy przy ulicy Pięknej 24/26A w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie gabinetu.
Pomimo wielkiej popołudniowej burzy, atmosfera była gorąca, a goście dopisali, choć wezwanie taksówki i przebicie się przez korki graniczyło z cudem. Na szczęście ambasadorki gabinetu: Katarzyna Żak, Aneta Todorczuk-Perchuć, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Kinga Burzyńska oraz Aleksandra Szwed, o taksówki troszczyć się nie musiały, ponieważ przywiozły je najnowsze modele Jaguara i Land Rovera. Poza ambasadorkami na otwarciu były obecne takie gwiazdy, jak Julia Pogrebińska, Lana Nguyen, Joanna Klimas, Rafał Bryndal, Iwo Orłowski i inni. Prowadząca spotkanie Kinga, nomen omen, Burzyńska, przegoniła burzę i od tej pory aż do końca wydarzenia pogoda dopisywała. Na tle zachodzącego słońca Beata Murawska, której prace stanowią stały wystrój gabinetu, zaprosiła gości na swój wernisaż, a Aneta Todorczuk-Perchuć wraz z akompaniującym jej Mateuszem Dębskim wystąpiła ze swoim recitalem. Przy dźwiękach ich występu goście mogli podziwiać piękny widok z tarasu PrincessAcademy na ulicę Piękną... O odpowiedni nastrój zadbali partnerzy wydarzenia: Moet, Hennesy, Voda, Klapp Cosmetics, Lindt iC’est La Vie.

PrincessAcademy to nowy gabinet medycyny estetycznej i kosmetologii, a jednocześnie centrum szkoleniowe firmy Croma, specjalizującej się m. in. w dermatologii estetycznej i nowoczesnych metodach odmładzania. Z PrincessAcademy współpracują tacy specjaliści, jak: dr Beata Adamczyk, kosmetolog Karolina Basiewicz, dr Lubomir Lembas, dr Izabela Lenartowicz, dr Monika Lelonkiewicz, Dr Iwona Radziejewska-Choma, dr Andrzej Kępa.

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

sylvana (2013-05-28 09:48:08)
Skoro burza...
to gorąco :))) 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar