2013-06-01

Diety

Pozbywamy się toksyn z organizmu

Oczyszczanie organizmu z toksyn jest bardzo ważne dla zdrowia i urody. Nieodpowiednia dieta, zanieczyszczoneśrodowisko oraz ciągły stres powodują, że toksyny stale gromadzą się w organizmie.Suplement diety SALURAN Z ALGAMI z linii Vitanamawłaściwości oczyszczającedzięki wyjątkowej kompozycji ziół. Aby zmaksymalizować działanie, preparatzostałwzbogaconyo chlorellę Ta zielona alga efektywnie odtruwa organizm, skutecznie usuwając z niego toksyny. Kuracja preparatem doskonale wpływa na utrzymanie odpowiedniej wagi, poprawę stanu skóry i włosów oraz ogólną kondycję organizmu.

 

Oczyszczanie może powodować niedobory magnezu, dlatego SALURAN Z ALGAMI został wzbogacony o ten pierwiastek. W skład preparatu wchodzi:

•    Chlorella to słodkowodna alga, którama unikalną budowę komórkową. Skutecznie wiąże zalegające w organizmie szkodliwe produkty przemiany materii i toksyny, w celu ich usunięcia. Dodatkowo uszczelnia ścianki jelit, co zapobiega wtórnemu przenikaniu toksyn do organizmu.
•    Wyciąg z mniszka lekarskiego(jednego z najbardziej efektywnych ziół oczyszczających) pomaga w wydalaniu szkodliwych produktów przemiany materii, stymulując wątrobę i pęcherzyk żółciowy. Zawarte w nim związki tworzą nierozpuszczalne kompleksy ze szkodliwymi metabolitami, dzięki czemu łatwiej wydala się je razem z moczem. Pobudza pracę nerek.
•    Ekstrakt ze skrzypu zawiera flawonoidy, które działają moczopędnie, usuwając z organizmu nadmiar wody i moczanów. Odtruwają wątrobę, przeciwdziałają obrzękom i usprawniają pracę serca.
•    Ekstrakt z korzenia pokrzywyprzeciwdziała zatrzymywaniu się płynów w organizmie.

Saluran z Algami 60 tabletek: 25 PLN kuracja 60 dni
 

Komentarze (2)

Mariusz (2013-10-26 12:19:24)
Suplemen+dieta
 Stosowałem ten suplement wzbogacony dietą oczyszczająca i efekty przyszły bardzo szybko i jestem mega zadowolony - > http://www.dietunio.pl/dieta-oczyszczajaca-2/
MAKI (2013-06-13 11:40:20)
NAJLEPSZY
 PRÓBOWAŁAM WIELU PREPARATÓW TYPU DETOX TEN JEST NAJLEPSZY I NA ALEGRO MOŻNA GO KUPIC ZA 16 ZL - POLECAM WSZYSTKIM
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar