2013-05-22

Bielizna

Gatta z myślą o mamach

Gatta Body Protect i linia Mamma zostały stworzone z myślą o kobietach w ciąży i ich wyjątkowych potrzebach. Rajstopy, legginsy oraz bielizna Gatta to produkty, które dopasowują się do kobiecego ciała, przez cały okres ciąży i karmienia. To doskonały zestaw, w który powinna zaopatrzyć się każda przyszła mama – chociażby z okazji nadchodzącego Dnia Matki.

 
 


Oczekiwanie na dziecko jest niesamowitym przeżyciem, wypełnionym radością i niepowtarzalnymi emocjami. Dzień Matki to święto wszystkich, także przyszłych mam, które wymaga szczególnej celebracji. Warto uczcić taki dzień i sprawić sobie prezent, który zapewni nam komfort podczas ciąży i po porodzie. Rajstopy i legginsy z linii Gatta Beauty zaprojektowane zostały z myślą o potrzebach przyszłych mam. Wykonano je z elastycznej przędzy, która zapewnia optymalne podtrzymanie rosnącego brzucha, jednocześnie nie powodując jego ucisku. Specjalna konstrukcja posiada dodatkowe wzmocnienie w okolicy lędźwiowej, dzięki czemu odciąża plecy i wspomaga mięśnie kręgosłupa. Materiał, z którego wykonane są rajstopy, legginsy oraz bikini z linii Gatta Mamma umożliwia stopniowe rozciąganie się części majtkowej, przez co produkty idealnie dopasowują się do rosnącego brzuszka mamy.

„Rozumiemy, jak ważny jest komfort kobiety w czasie ciąży, dlatego przygotowaliśmy linię wygodnych i praktycznych rajstop, legginsów oraz bielizny. Zostały one zaprojektowanych tak, aby wspierać kobiece ciało przez cały okres ciąży, a także w pierwszych miesiącach po porodzie” – powiedziała Małgorzata Barton, Dział Marketingu Gatta.

Wśród produktów dla przyszłych mam w kolekcji Gatta znaleźć można także komfortowe, miękkie biustonosze. Odpinana miseczka umożliwia wygodne karmienie bez konieczności zdejmowania bielizny.

Bielizna Gatta Mamma oraz kolekcja Gatta Beauty Body Protect dostępne są w salonach firmowych Gatta. Ceny bielizny wahają się od 39,90 zł do 89,90 zł, a rajstop i legginsów wynoszą między 16,90 zł, a 27,90 zł.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar