2013-05-17

Napoje

Chodź na wiśnie do coffeeheaven & COSTA by coffeeheaven

Tagi: napoje, kawa
Skojarzenie z latem? Słońce, woda, wakacje, zabawa, czas wspólnie spędzany z przyjaciółmi. Żadna inna pora roku nie kojarzy się tak przyjemnie jak lato. Dodając do tego eksplozję smaków, do których po długiej zimowej monotonii wreszcie mamy dostęp, siłą rzeczy przenosimy się do lepszej czasoprzestrzeni.
 

 


Miejscem, które od 14 maja stanie się obowiązkowym punktem na mapie letnich eskapad, będą kawiarnie coffeeheaven i COSTA by coffeeheaven.  Dzięki nowej ofercie produktowej lato nabierze smaku… wiśni.

Ulubione kawiarnie Polaków jak zwykle przygotowały na lato specjalną ofertę, dzięki której będą zdecydowanie najlepszym miejscem na letni, wakacyjny relaks. Na gości coffeeheaven i COSTA by coffeeheaven czeka wyjątkowa propozycja: bogaty wybór kaw muśniętych wiśniowym aromatem, na każdą kieszeń i każdy kaprys pogody. Towarzyszą im delikatne i apetyczne ciasta w trzech smakach i bardzo kuszącej cenie.

Chodźmy na wiśnie!
Połączenie wiśni i kawy może się wydać zaskakujące, jest jednak doskonałym pomysłem. „Nasi spragnieni słońca i relaksu Goście kochają lato i szukają miejsc, gdzie poczują jego prawdziwy, pełny smak. Dlatego w kawiarniach coffeeheaven i COSTA by coffeeheaven ta pora roku jest okresem niepowtarzalnym, do którego w szczególny sposób dobieramy smaki i składniki. Tym razem sięgnęliśmy po królowe polskiego sadu - wiśnie, których bogactwo aromatu i wyrazisty smak zawsze przywodzą na myśl letnie odprężenie. Nie tylko smak będzie kusić naszych klientów, ale także cena, gdyż udało nam się przygotować propozycję bardzo atrakcyjną cenowo, której nie sposób się oprzeć” - mówi Marta Kulikowska, Head of Food Department CHI Polska S.A.

Kaw połączonych z pysznymi polskimi owocami można spróbować w trzech aromatycznych napojach. Orzeźwiające Iced Cherry Macchiato zachwyca zarówno innowacyjnym warstwowym wyglądem, jak i pobudzającym kawowo – wiśniowym smakiem. Dodając do tego bezkonkurencyjną cenę - 8,90 zł* otrzymamy absolutny hit lata! Natomiast poszukującym prawdziwej wiśniowej uczty trudno będzie się oprzeć wyrafinowanej kombinacji kawy z kruszonym lodem, syropem wiśniowym, aksamitnym mlekiem, bitą śmietaną i nutą wiśniowego sosu w deserowej kawie, serwowanej w coffeeheaven jako Cherry Frostito, a w COSTA by coffeeheaven pod nazwą Cherry Coffee Cooler. A gdy zabraknie słońca, ciepło lata powróci za sprawą rozgrzewającej Cherry Macchiato, którą z pewnością docenią entuzjaści klasycznego Caffé Latte i Cappuccino.

Trzy preteksty do ucztowania
Pełna aromatów lata kawa najlepiej smakuje w towarzystwie… trzech pozytywnie zakręconych ciastek.  Już od połowy maja w kawiarniach coffeeheaven i COSTA by coffeeheaven kusi i zachęca do dzielenia się słodkie TRIO – trzy ciastka tworzące niezwykłą letnią kompozycję: przywołujące smak polskiego lata ciastko malinowe, przywodzące na myśl tropikalne eskapady ciastko mango i zawsze aktualne ciastko czekoladowe. Każde z nich kosztuje zaledwie 5,90 zł. Są tak apetyczne, że trudno poprzestać na jednym, tym bardziej, że ich cena zachęca do miksowania smaków w zestawach. Wybierając dwa dowolne ciastka z serii TRIO zapłacimy jedynie 9,90 zł, a kupując trzy - 11,90 zł. Najlepiej spróbować ich wszystkich naraz, zjeść je w gronie przyjaciół, z którymi można stworzyć swój niepowtarzalny, słodki klimat lata.

Na letnie propozycje w menu kawiarnie coffeeheaven i COSTA by coffeeheaven zapraszają od 14 maja do 2 września 2013 roku.

*  Koszt kawy Cherry Macchiato w rozmiarze S. Rozmiar M kosztuje 9,90 zł , a L 10,90 zł.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar