2013-05-11

Pielęgnacja ciała

Edyta Olszówka. Jak ONA dba o urodę.

Doskonała aktorka, piękna kobieta. Ostatnie miesiące obfitują w liczne propozycje, wiele dzieje się w jej zawodowym życiu – stworzyła fantastyczne kreacje w teatrze i filmie. Nic dziwnego, że Polki ją kochają!
Kosmetyki, którym zaufała Edyta Olszówka to idealna kompozycja do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała.Twarzą w twarz z nowymi wyzwaniami? Nie jestem sama – moją skórą opiekuje się Bielenda. Naturalność na scenie i w codziennej pielęgnacji – to dla mnie najważniejsze. Ufam idei piele?gnacji  tej marki. Ciesze? sie?, z˙e moge? liczyc´ na wsparcie tak dos´wiadczonego i lubianego przez Polki eksperta piele?gnacji - mówi.
Biotechnologia piękna
To właśnie doświadczenie i wiedza labolatoriów Bielenda na temat struktury, funkcjonowania i potrzeb skóry pozwoliła stworzyć linię BioTechnologia Ciekłokrystaliczna 7D. W odróżnieniu od innych kremów, ich struktura jest fizjologicznie zgodna ze strukturą skóry. Dzięki temu składniki aktywne docierają głębiej i szybciej są absorbowane. Walczą z oznakami opływającego czasu aż na 7 płaszczyznach, zapewniając spektakularne efekty w regeneracji skóry, długotrwałym nawilżeniu i skutecznej redukcji zmarszczek.


Soczysta pielęgnacja
Codzienna pielęgnacja nie powinna jednak ograniczać się jedynie do nałożenia odpowiedniego kremu do twarzy. Aby skutecznie zadbać o całe ciało, warto wypróbować owocowe peelingi i masła Bielenda. To kosmetyki, które skutecznie  nawilżą, odżywią, a nawet ujędrnią skórę i pozostawią na niej piękny zapach. Z pewnością będziesz chciała się z nimi zaprzyjaźnić i poznać je wszystkie. Wyróżniają się lekką konsystencją  i bogatymi formułami.
Zdaniem Edyty Olszówki: Subtelny peeling do ciała Awokado to kosmetyk, którego nie sposób nie pokochać! Przyjemna dla ciała oleista formuła z drobinkami mielonych pestek delikatnie oczyszcza skórę z martwych komórek. Ujmujący soczysty aromat odpręża i relaksuje.


… o innych kosmetykach Bielenda możesz dowiedzieć się na www.bielenda.pl

 
Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar