2013-04-30

Gry

DEAD ISLAND RIPTIDE - premiera już dziś

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje, że już dziś dostępna jest długo wyczekiwana przez fanów gra - Dead Island Riptide. Produkt jest dostępny w sklepach w całej Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 89,90 zł na platformę PC oraz 179,90 zł na PS3 oraz Xbox360. Zombie apokalipsa opanowuje kraj.


 


 


Riptide to konsekwencja rynkowego sukcesu Dead Island – najpopularniejszej polskiej gry na świecie. Jest to idealna okazja, aby zanurzyć się w bogatym uniwersum gry i ponownie, ale w zupełnie nowych okolicznościach rozpocząć walkę z pandemią zombie. Łatwo nie będzie -Palanai jest jeszcze mniej gościnna niż Banoi, a zombie apokalipsa powoli opanowuje także nasz kraj. Najwyższa pora zmierzyć się z zombiakiami w Dead Island Riptide:

http://www.youtube.com/watch?v=bCOtvge6-Y8&feature=youtu.be

„Naprawdę trudno nie odczuwać podekscytowania na myśl, że już dzisiaj fani Dead Island w całej Polsce mogą ponownie ruszyć do starcia z hordami zombie. Tym większego, że łącząnas z nimi bardzo silne więzi. To właśnie z tej przyczyny naszej kampanii promocyjnej towarzyszy tak wiele nietypowych akcji i imprez. Ot choćby prowadzony przez producenta gry – Jacka Brzezińskiego, wykład o tym, jak tworzona była Dead Island Riptide. Impreza odbędzie się podczas Nocy Muzeów w Warszawskiej Szkole Filmowej. Więcej informacji o kolejnych niespodziankach już wkrótce na naszym fanpage Techland Wydawnictwo.”– komentuje Anna Łada-Grodzicka, Manager ds. PR Wydawnictwa Techland.

Dead Island Riptide to kontynuacja światowego hitu. Marka Dead Island to aktualnie najlepiej i najszybciej sprzedająca się polska gra na świecie. W obecnym momencie osiągnęła już wynik 5 mln sprzedanych egzemplarzy.

Więcej informacji o grzena stronie:
http://www.deadislandgame.pl/
oraz na fanpage:
https://www.facebook.com/deadislandpl
https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

Dead Island Riptidejest już dostępna w cenie 89,90 zł na platformę PC oraz 179,90 zł na xbox360 oraz PS3.

 
 


 

Komentarze (2)

calibra (2013-04-30 22:45:58)
:-)
Na Xboxa by mi się przydała ;-)
kasiawojtek (2013-04-30 17:43:02)
O ja Cię;)
za..bista ta gra!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar