2013-05-02

Twarz

Golden Rose rozdaje prezenty

Rok 2013 jest dla Golden Rose rokiem wyjątkowym. Marka obchodzi bowiem jubileusz 10 lecia istnienia na polskim rynku. Z tej wyjątkowej okazji firma chce podziękować swoim klientkom za zaufanie rozdając im prezenty urodzinowe w wyjątkowej akcji „Nagrody za Paragony”.
  


Gdy w lipcu 2003 roku został otwarty pierwszy punkt sprzedaży kosmetyków Golden Rose w Warszawie nikt nie spodziewał się, że nieznana dotąd marka tak szybko podbije serca Polek. Klientki urzeczone modną kolorystyką lakierów i przystępną ceną chętnie wyszukiwały w olbrzymich koszach ulubione odcienie. Zadowolone z jakości produktów chętnie powracały i polecały markę swym znajomym. To właśnie dzięki ich rekomendacjom Golden Rose zyskało popularność i możliwość, by rozwinąć zasięg na terenie całej Polski. Także dzięki ich głosom Golden Rose uzyskało nagrodę Najlepszy Produkt roku 2013 w kategorii Wybór Konsumentów dla aż trzech kosmetyków: Liner Precision, lakiery Rich Color oraz pomadki Golden Rose Lipstick.

Chcąc podziękować za zaufanie i rekomendacje w drugiej połowie kwietnia Golden Rose rozpocznie akcję skierowaną do swych stałych klientek. W trwającej 2 miesiące zabawie wszystkie osoby, które dokonają zakupów w sklepach i stoiskach marki lub za pośrednictwem serwisu www.sklep.goldenrose.pl, będą mogły zgłosić chęć udziału w rozdaniu nagród za pośrednictwem aplikacji na Facebooku. Każdy paragon na min 30 złotych to szansa na wygranie kosmetyków. Co dwa tygodnie rozdawanych będzie po dziesięć zestawów zawierających nowości kosmetyczne Golden Rose.

Więcej informacji na www.facebook.com/GoldenRosePolska

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar